Bleach 2. Sezon 23. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm izle. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 23. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Bleach yeni sezon bölümlerini Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirin, online ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için bilgisayardan şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer. Android telefonlardan ise MPV Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Bankai, özel saldırı vs anlamları gibi içerikler için script çalışmakta ve altyazılar için destekli bir playerdan izlemelisiniz aksi halde yazıları görüntüleyemeyebilir ya da karakter sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 23. Bölüm önceki bölümün kaldığı yerden zombili mombili dombili şekilde ilerliyor. Bu kısımlar Bleach mangasında da çok fazla sevilen kısımlardan değildi. Bleach 2. Sezon 22. Bölüm için de yapılan yorumlara ve verilen puanlara bakıldığında kötü olmasa da diğer bölümlerin ardından daha sönük kaldığını söylemek mümkün. 

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War Part 2 23. Bölüm “Benim zombilerim seninkileri döver” yarışını farklı bir boyuta taşıyor. Mangayı okuyanlar zaten gerçekleşecek olayları biliyor ya da hatırlıyorlar ama sadece animeden takip eden izleyiciler çok da beklenmedik şekilde 10. Takım Kaptanı Hitsugaya Toshiro’yu da zombi olarak düşman kontrolü altına girmiş şekilde görmüştü.

Hitsugaya Toshiro’nun Gotei 13 karşısında zombi olarak yer alması işleri ve dengeleri değiştirir. Geçtiğimiz bölümde uzun süredir görünmeyen bazı Arrancarları da görmüştük. 12. Takım Kaptanı Kurotsuchi Mayuri Arrancar Arc’ta Szayelaporro Granz’ın geride bıraktıkları ile birtakım çalışmalar içerisindeydi ve sonucunda arrancaları ölümden geri getirebileceğini ve kontrol edebileceğini öğrenmiştik.

Bleach TYBW Part 2 23 izle

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm ve Bleach 2. Sezon 23. Bölüm hikayelerini oluşturan zombilerin mücadelelerin diğer kısımlara göre serinin hayranları tarafından çok da beğenilmediğini söylemiştik. Artık Bleach Thousand Year Blood War Part 2 için sonlara yaklaşıyoruz. Şu 1-2 bölümün ardından asıl beklenti 30 Eylül’de yayınlanacak son 2 bölüm olan Bleach 2. Sezon 25. Bölüm ve Bleach 2. Sezon 26. Bölüm desek yalan olmaz. Buraları çok hayran kalmasanız bile izleyip geçebilirsiniz. Beğendiyseniz de ne mutlu size.

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War 23. Bölüm

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 23. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Toplamda Bleach 389. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 10. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!