Bleach 2. Sezon 24. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm izle. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 24. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Bleach yeni sezon bölümlerini Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirin, online ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için bilgisayardan şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer. Android telefonlardan ise MPV Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Bankai, özel saldırı vs anlamları gibi içerikler için script çalışmakta ve altyazılar için destekli bir playerdan izlemelisiniz aksi halde yazıları görüntüleyemeyebilir ya da karakter sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 24. Bölüm ile sezon finaline oldukça yakınız. Haftaya Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 25. Bölüm ve Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 26. Bölüm birlikte yayınlanacaklar ve böylece Bleach TYBW Part 2′ye veda edeceğiz. Bleach Thousand Year Blood War Part 3 için bekleyeceğiz.

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 1 ile Bleach TYBW Part 2 arasında yaklaşık 6 aylık bir süre vardı. Eğer aynı sürede devam ederse Bleach TYBW Part 3 Nisan 2024’te başlayacaktır. Tabii Bleach TYBW Part 3 tarihi için Part 2’nin bitmesini beklemek daha sağlıklı olacaktır şu an için Nisan 2024 beklentisi mantıklı olsa da kesin değil. Studio Pierrot’un Naruto özel bölümlerini de yetiştiremediğini, farklı projelerinin de olduğunu unutmamak gerek.

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 2 24 izle

Bleach 2. Sezon 23. Bölüm içerisinde zombilerin mücadelelerini görmüştük. Kurotsuchi Mayuri ve Kuchiki Byakuya geçen bölümü taşıyan isimlerden olurken düşman kontrolü altına giren Hitsugaya Toshiro da adeta dehşet saçıyordu. Kuchiki Byakuya, Kyoraku Shunsui’nin gözünü çıkaran Sternritter dahil olmak üzere birkaç Sternritter’a adeta tek atmış, Mayuri de kendi şovunu yapmıştı.

Zombi savaşlarından hemen önce Ishida’yı Yhwach’ın yanında görmüştük. Yhwach hedefine doğru ilerlemeyi sürdürür. 0. Takım lideri Ichibei ne planlamaktadır? Ganju yeni imajıyla karşımıza çıkarken Ichigo ve diğerleri Ishida’nın peşinden gider. Sezon sonu gelirken büyük dövüş gittikçe yaklaşmaktadır…

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War 24. Bölüm

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 24. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 24. Bölüm izle

Toplamda Bleach 390. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 11. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!