Bleach 2. Sezon 22. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm izle. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 22. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Bleach yeni sezon bölümlerini Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirin, ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için bilgisayardan şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer. Android telefonlardan ise MPV Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Bankai, özel saldırı vs anlamları gibi içerikler için script çalışmakta ve altyazılar için destekli bir playerdan izlemelisiniz.

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 22. Bölüm seriye verilen bir haftalık aranın ardından bizlerle. Bleach 2. Sezon 21. Bölüm ardından geçtiğimiz hafta yeni bölüm yayınlanmamış, bunun yerine özet bölüm verilmişti. Bu bir erteleme değildi ve planlama böyledi. anime.fantastica Instagram hesabımız başta olmak üzere takipçilerimizi önceden bilgilendirmiş ve anime günü hayal kırıklığına uğratmamıştık.

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War Part 2‘nin önemli bir kısmını geride bıraktık ve birkaç hafta sonra Part 2 sona erecek. Planlandığı üzere 30 Eylül tarihinde Bleach 2. Sezon 25. Bölüm ve Bleach 2. Sezon 26. Bölüm birlikte yayınlanacak ve 2. Part’ın en büyük dövüşü ile birlikte bu Part sona erecek.

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm izle

Geçtiğimiz bölüm nihayet esas karakterimiz İçigogil’lerin başı Kurosaki Ichigo sahalara geri dönmüş ve Ishida ile karşı karşıya gelmişti. Bleach Sennen Kessen-hen Part 2‘ye adını veren the Separation bölümünü izlemiştik. Ichigo can dostları olan İçigogil çete üyeleri Sado ve Orihime ile birlikte Ishida’nın peşinden gider. 

Bleach TYBW Part 2 22 izle

Serinin şimdiye kadar en çok beğenilen bölümü Bleach 2. Sezon 20. Bölüm oldu. Her ne kadar sezonun final haftasına kadar arada bölümler olsa da şimdiden beklenti son bölümlerde diyebiliriz.

Bleach mangasını takip edenler tam olarak nerede ara vereceğini iyi biliyordur. Daha sonrasında Bleach Thousand Year Blood War Part 3 için aylarca beklemek durumunda kalacağız.

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War 22. Bölüm

Bleach 2. Sezon 22. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 22. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Toplamda Bleach 388. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 9. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!