Bleach 2. Sezon 21. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 21. Bölüm izle. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 21. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 21. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Bleach yeni sezon bölümlerini Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirin, ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 21. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 21. Bölüm uzun zamandır ne zaman artık dönecek diye merak edilen ana karakter Kurosaki Ichigo’yu, önceki bölümlerde yıldızı parlayan Kuchiki kardeşlere ve daha pek çok karaktere değiniyor. 

Bleach 2. Sezon 21. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 21. Bölüm izle

Geçtiğimiz bölüm olan Bleach 2. Sezon 20. Bölüm Zaraki Kenpachi’yi sahneye çıkarmış ve aldığı olumlu eleştirilerle sezonun en çok beğenilen bölümü olmayı başarmıştı. IMDb’de sezonun en yüksek puanını almayı başaran bölümden sonra serinin yükselttiği çıtayı koruyup koruyamayacağı merak konusu.

Bleach TYBW Part 2 21 izle 

Bleach Thousand Year Blood War Part 2 önceki part gibi 13 bölümde sona erecek. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezonu yarıladık ve çoktan geçtik bu da demek oluyor ki Bleach 2. Sezon 21. Bölüm ardından geriye 5 bölüm kalıyor. Part 1 finalinde 12-13. bölüm aynı hafta yayınlanmıştı. Bu sezon da öyle olma ihtimali var. Her türlü sezonun bitmesine yaklaşık 1 ay gibi bir süre kaldı. Sezon finalinden sonra seri yeniden ara verecek ve Bleach Thousand Year Blood War Part 3 için beklemeye başlayacağız.

Bleach 2. Sezon 21. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War 21. Bölüm

Bleach 2. Sezon 21. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 21. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Toplamda Bleach 386. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 8. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!