Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 20. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Bleach yeni sezon bölümlerini Türkçe altyazılı ile sorunsuz izlemek için dosyayı indirin, ön izleme yaparsanız altyazıları görüntüleyemeyebilirsiniz. En iyi deneyim için şu araçlardan birini kullanabilirsiniz: Media Player Classic, K Lite Codec veya SMPlayer

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 20. Bölüm serinin sevilen karakterlerinden Zaraki Kenpachi’yi sahneye alıyor. Geçtiğimiz bölüm olan Bleach 2. Sezon 19. Bölüm Kuchiki Rukia’nın Bankai sahnesiyle çok büyük beğeni kazanmış, geçen hafta diğer pek çok seriyi hatta bazılarına göre çok uzun zamandır beklenen Luffy’nin Gear 5 bölümünü dahi gölgede bırakmıştı.

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Bleach Thousand-Year Blood War Part 2 bölümlerinde MAL ve IMDb gibi platformlarda şimdiye kadar en yüksek puanı alan bölüm olan Bleach TYBW Part 2 19. Bölüm ardından Bleach 2. Sezon 20. Bölüm için de hayranlar yükselen ivmenin devam etmesini bekliyor. Özellikle Zaraki Kenpachi hayranları için beklemeye değer bir bölüm olacağını söyleyebiliriz. Zaraki Kenpachi ile beraber doğal olarak Yachiru Kusajishi de ekranlara geliyor ancak bölümün asıl sürprizi manga yerine animeden takip etmeyi tercih eden izleyicilerin yeni karşılaşacağı Gremmy. 

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 2 20 izle

Zaraki Kenpachi vs Gremmy bu sezonun önemli karşılaşmalarından biri. Doğal olarak hayranların da beklediği bir bölüm. Geçen bölümde mangaka Tite Kubo liderliğinde Studio Pierrot dışında aralarında ufotable gibi stüdyoların da bulunduğu pek çok stüdyodan destek alınmış ve ortaya görsel olarak muazzam bir iş çıkartılmıştı.

Bleach 2. Sezon 20. Bölümde Baş Animasyon Direktörü olarak Kiyoshi Komatsubara bulunuyor. Sanatçıyı Demon Slayer ve Fate/Zero gibi animelerden tanıyoruz. Bunun dışında dikkat çeken Studio Bus bölüme destek oldu. Studio Bus ise Demon Slayer ve Attack on Titan serilerinde yapıma destek veren stüdyolardan biri. Anlayacağınız yine iddialı isimlerle çalışıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=B4hmq0D3SDo

Mangaka Tite Kubo Bleach Thousand-Year Blood War Arc’ta sadece alanında en iyi tecrübe ve geçmişe sahip isimlerle değil, Bleach hayranı gençlerle de çalışmayı tercih ediyor ve onlara büyük destekte bulunuyor. Bleach TYBW Part 1’de en çok öne çıkan Yhwach vs Yamamoto karşılaşmasında rol alan animatörlerden biri aslında Bleach animesinin yayınlanmadığı yıllarda kendi başına fan yapımı animeleri Youtube kanalında yayınlayan bir amatördü ve görev verilmesiyle birlikte hayallerini gerçekleşmişti.

Bu bölümün yönetmeni olarak internette arattığınızda Bleach TYBW dışında hiçbir çalışmasına rastlamayacağınız Yusaku Kikuchi var. Bir bildikleri vardır herhalde. Umarız bu bölüm de geçen bölüm olduğu gibi büyük oranda beğeni kazanır.

Bleach Thousand Year Blood War 20. Bölüm

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 20. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 20. Bölüm izle

Toplamda Bleach 385. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 7. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!