Bleach 2. Sezon 19. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm izle. Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 19. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için ( Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon ) izlemek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 19. Bölüm Bleach Thousand-Year Blood War Arc’taki en çok beklenen karşılaşmalardan birini içeriyor. Önceki bölüm olan Bleach 2. Sezon 18. Bölüm seride uzun bir aradan sonra Abarai Renji ve Kuchiki Rukia’nın sahne almasıyla dikkat çekmişti. Abarai Renji’yi aksiyonda sağlam bir şekilde izledik. Şimdi sıra kimde? Elbette Kuchiki Rukia’da!

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm izle

Korkunun anlamını gösteren belalı karakter Äs Nödt Bleach Thousand-Year Blood War Arc’taki ilk karşılaşmalarında Soul Society’i adeta mahvetmişti. Kuchiki Byakuya gibi kılıç ustası olsun kidou olsun, hız olsun her türlü dövüş tekniğinde ustalaşmış nadir kaptanlardan biri bile Bankai’ı çalındıktan sonra çaresiz kalmıştı. Diğer sıradan shinigamilerin nasıl doğrandığından bahsetmiyorum bile. En azından artık serinin en büyük dehası Urahara Kisuke sayesinde buldukları yöntemle shinigamiler Bankai’larını kaptırmıyor.

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm izle

Bleach TYBW 19 izle

Bleach TYBW Part 2 19. Bölüm Äs Nödt ve Kuchiki Rukia karakterlerini sahneye taşıyor. Bu karşılaşma Bleach yeni sezondaki en dikkat çeken karşılaşmalardan biri desek yanlış demiş olmayız. Kuchiki Rukia kendini ne kadar geliştirdi, Äs Nödt’ün henüz göstermediği güçleri neler, karakter daha ne kadar baş belası olabilir, diğer sürprizler nedir… Bu soruların hepsi Bleach Thousand-Year Blood War 2. Sezon 19. Bölüm içerisinde yanıt buluyor.

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War 19. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 2. Sezon 19. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach 2. Sezon 19. Bölüm izle

Toplamda Bleach 385. Bölüm olan Bleach Sennen Kessen hen 2. Sezon 6. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!