Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm izle ( Bleach Thousand-Year Blood War 2. Sezon 18. Bölüm izle )

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için (Bleach yeni sezon)  anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Geçtiğimiz bölüm olan Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm içerisinde Komamura ön plana çıkmış Kurt’un Kalbi’ni izleyicilere göstermişti. Bleach Thousand Year Blood War Part 2 içerisinde mangadan animeye uyarlanması en çok merak edilen bölümlerden biriydi.

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm bir önceki bölüm olan Bleach Thousand Year Blood War Part 2 17. Bölüm kadar ses getirmeyebilir. Komamura karakterinin değişimi önceki bölüme damga vurmuştu.

Bleach Thousand-Year Blood War 18. Bölüm izle

Bleach: Sennen Kessen-hen Part 2 içerisinde eklenen yeni sahnelerden belki de en öne çıkanı Hirako Shinji’nin Bankai kullanmasıydı. Hirako Shinji mangada Bankai kullanmıyordu. Bu yüzden hayranlar oldukça heyecanlanmıştı. Ne var ki geçen bölümde hikayenin gidişatında olduğu gibi karakter adeta tek yiyip yere serilince bazı izleyiciler biraz hayal kırıklığına uğramadı değil.

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War Part 2 18. Bölüm Kensei ve Love karakterlerine odaklanıyor. Hisagi, Madarame Ikkaku gibi karakterlere burun kıvıran düşman karşısında iki kaptan karakteri görmüştür ve iki kaptanı birden yenme hayali ile yanıp tutuşmaktadır. Bunda tabii ki kaptanlarımızın düşmanının aklını çelmedeki üstün yeteneklerinin de parmağı var.

https://www.youtube.com/watch?v=4xSUH94N73I&ab_channel=IvanDoktora

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm izlediniz mi? Bleach Thousand Year Blood War 18. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm izle

Toplamda Bleach 384. Bölüm olan Bleach TYBW Part 2 18. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!