Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm izle ( Bleach Thousand-Year Blood War 2. Sezon 17. Bölüm izle )

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm Türkçe Altyazılı indirmek için tıkla!

Not: Bleach 2. Sezon izlemek için (Bleach yeni sezon)  anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm Türkçe altyazılı olarak karşınızda! Bleach Thousand-Year Blood War izleyenlerin merakla beklediği mangada olmayan Hirako Shinji’nin Bankai’ını Bleach Thousand-Year Blood War 2. Sezon 16. Bölüm içerisinde görmüştük. Bleach 2. Sezon 17. Bölüm bir önceki bölümde öne çıkan karakterlerin dövüşlerine odaklanmaya devam ediyor. 

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm izle

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm izle

Bleach 2. Sezon olan Bleach Thousand-Year Blood War Part 2 serisinin 17. bölümü olan Heart of Wolf Komamura ön planda olan bir bölüm. Bleach yeni sezondan beklentilerden biri de Komamura’nın değişimini animede görmekti. Komamura vs Bambietta dövüşüne ek olarak henüz Bleach yeni sezon gelmeden mangaka Tite Kubo’dan da bazı açıklamalar gelmişti.

Bleach Thousand-Year Blood War 17. Bölüm izle

Tite Kubo kendisiyle gerçekleştirilen röportajında birçok dövüş sahnesinin mangadan çıkartıldığını, Bambietta’nın da onlardan biri olduğunu söylemişti. Bu konuda dövüş uzatılacak mı neler değişiyor bu yüzden merak konusu.

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm izle

Bleach Thousand-Year Blood War 2. Sezon 16. Bölümdeki Hirako Shinji Bankai sahnesi oldukça ses getirmeyi başardı ve bu sezona dair en çok öne çıkan sahnelerden biri olmayı başardı. Yeni eklenecek sahnelerin devam etmesini bu sezonda da sonraki sezonlarda da bekliyoruz. Bu konuda beklentiler zaten yüksekti.

https://www.youtube.com/watch?v=uGoYOorozJg

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm izlediniz mi? Bleach Thousand Year Blood War 17. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm izle

Toplamda Bleach 383. Bölüm olan Bleach TYBW Part 2 17. Bölüm için puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!