Bleach Thousand Year Blood War 16. Bölüm İzle

Bleach Thousand Year Blood War 16. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle ( Bleach Sennen Kessen-hen 16. Bölüm Türkçe Altyazılı izle )

BLEACH THOUSAND YEAR BLOOD WAR 16. BÖLÜMÜ TÜRKÇE ALTYAZILI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bölümü drive üzerinden indirebilirsiniz. En iyi deneyim için Media Player Classic veya K Lite Codec Pack yükleyerek izlemeniz tavsiye edilir.

Not: Bleach Thousand Year Blood War 16. bölüm için  anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach Thousand Year Blood War 16. Bölüm Türkçe Altyazılı olarak karşınızda. Bu bölümde nihayet düşmanları Quincyler karşısında Bankailarını ve umutlarını kaybetmeye başlamış olan Shinigamilere bir umut doğuyor. Bleach The Seperation 3. Bölüm olan bölümde Soul Society’nin arkasını kurtarma sorumlusu Urahara Kisuke yine yapıyor yapacağını. Bleach Sennen Kessen-hen 16. Bölüm içerisinde Urahara Kisuke dışında ön plana çıkan karakterler de var elbette.

Bleach Thousand Year Blood War 16. Bölüm Türkçe Altyazılı

Bleach Thousand Year Blood War 16 Bölüm izle

Bleach Sennen Kessen-hen 16. Bölüm Türkçe Altyazılı

Hitsugaya Toshiro‘yu ve Rangiku Matsumoto‘yu Bleach Thousand Year Blood War 15. Bölüm içerisinde Bazz-B‘nin alevleri karşısında epey terlerken görmüştük. Hitsugaya Toshiro, Bleach Thousand Year Blood War 16. Bölümde yine sahneye çıkan karakterlerden biri.

Bleach Thousand Year Blood War 16. Bölüm Yeni Sahneler

Şimdiii bu bölümde asıl bomba gelebilir. Hemen biraz yukarıdaki Bleach Thousand Year Blood War Part 2 fragmanını izlediyseniz mangada gösterilmeyen yeni sahnelerinden birinde Hirako Shinji’nin Bankai kullandığını görebilirsiniz. Çoğunuz biliyorsunuzdur artık, zaman kısıtlaması yüzünden mangaya eklenemeyen sahneler bizzat mangaka Tite Kubo‘nun önderliğinde animeye ekleniyor. İşte bomba etkisi yapan Hirako Shinji Bankai sahnesini bu bölümde görme şansımız var.

Bleach Thousand Year Blood War 16 Bölüm izle

Bleach Thousand Year Blood War vaktini güzel kullanıp gereksiz sahnelerle doldurmadan, oyalama bekleme yapmadan mangayı uyarlamaya çalışıp bir de üstüne kısıtlı vakitte yeni sahneler eklemeye çalışıyor. Bleach Thousand Year Blood War Part 1 için de aynı durum söz konusuydu ve özellikle Orijinal Gotei 13 Kaptanları / İlk Gotei 13 kaptanları gibi yeni sahneleri mangaka Tite Kubo’nun çizimleriyle izleme fırsatı yakalamıştık.

Bleach Thousand Year Blood War 16. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 16. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach Thousand Year Blood War 16 Bölüm izle

Toplamda Bleach 382. Bölüm olan bu bölüme puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!