Assassin’s Creed Anime Serisi Oluyor

Ünlü Oyun Serisi Assassin’s Creed Anime Serisi Oluyor

Ubisoft tarafından geliştirilen ünlü oyun serisi ve yakın geçmişte de filmi çıkan Assassin’s Creed anime serisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Netflix’e Castlevania’yı kazandıran ve kendisi de Assassin’s Creed hayranı olan Adi Shankar, Facebook’ta şu açıklamalarla anime ve oyun severlere mutluluğu yaşattı. “Bir sonraki projemi seçtiğimi size bildirmekten mutluluk duyuyorum! Hayallerimin peşinden Los Angeles’a taşındığım yıl Assassin’s Creed’in ilk sürümünü oynamıştım. O zamanlar sektörde hiç kimseyi tanımıyordum ve bir gün Ubisoft’un benden Assassin’s Creed’i alıp orijinal bir hikaye ile bir anime serisi olarak ortaya koymamı isteyeceğini hayal bile edemezdim. Eğer birileri sizlere hayatta tutkularınızı takip etmemenizi söylüyorsa yanılıyorlar.”

Assassin's Creed Anime izle anime serisiAnime serisinin Netflix’te olup olmayacağı ise henüz belli değil. Ayrıca Shankar animenin orijinal bir hikaye olacağını söylese de bir Assassin’s Creed hikayesinden ilham alabilir. Zira bu ünlü seriden 9 ana oyun ve 17 spin-off üretildi. 27 Ekim’de çıkacak Assassin’s Creed Origins ise kardeşliğin nasıl başladığını anlatacak.

Assassin’s Creed 4: Black Flag oyununu konu alan Assassin’s Creed 4: Black Flag – Kakusei mangası 2013 – 2014 yılları arasında çıkmıştı. Jump X dergisinde 12 bölüm olarak yayımlanan Assassin’s Creed 4: Black Flag – Kakusei (Assassin’s Creed IV: Black Flag – Awakening) 2 cilt halinde piyasaya çıkmıştı. Mangayı NHK ni Youkoso! anime serisinin karakter tasarımcısı Kenji Ooiwa çizmiş, Naruto Hiden Series’in yazarı Takashi Yano, Ubisoft ile iş birliği halinde hikayesini yazmıştı.

Assassin's Creed Anime izle anime serisi

Olağanüstü hikayesiyle oyunseverleri büyüleyen bu yapımın anime serisi ise oldukça merak konusu. Sizce nasıl bir yapımla karşılaşacağız? Nasıl bir Asssassin’s Creed animesi görmek istersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?