Yeni Sezonuyla Samurai Jack 2016’da Geri Dönüyor

Hayranlarını Sevindirecek Haber Nihayet Geldi: Samurai Jack 2016’da Yepyeni Sezonuyla Ekranlara Geri Dönüyor

4 Emmy ödülünün sahibi Samurai Jack, 2001-2004 yılları arasında 4 sezon olarak yayımlanmış ancak bu 4 sezon, sevgili samurayımızın Aku isimli şeytani büyücüyü yenmesine ve evine, yani geçmişe dönmesine izin vermemişti. Hikayesi ve hikayesinin işleniş şekli yanında; kendine özgü animasyonları, atmosferi ve kullanılan müzikleri ile de büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı, pek çok kişiyi kendisine bağlamayı başaran serinin sonuçsuz bir şekilde sonlanmasının üzerinden neredeyse 10 yıl geçmesine rağmen devamına ilişkin iyi bir haber serinin yaratıcısı ve yapımcısı Genndy Tartakovsky’den gelmemişti. Düne kadar.

Samurai Jack 2016'da Yepyeni Sezonuyla Ekranlara Geri Dönüyor

Toonami tarafından paylaşılan görsel.

Genndy Tartakovsky’nin Samurai Jack’in destansı hikayesine yeni bir sezonla Adult Swim’in Toonami kuşağında 2016 yılında devam edeceği “Jack is Back” sloganıyla açıklandı. Cartoon Network’un Los Angeles stüdyosunda şu an için yapım aşamasında olan yeni sezonla alakalı kısacık da olsa bir tanıtım videosu bile paylaşıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=yzIxLwVwtiQ

Çizgi romanı da bu sene yaz döneminde sona eren Samurai Jack’in yepyeni bir sezonla 10 yıl sonraki bu dönüşü sadık hayranlarını oldukça sevindirmiş durumda. O zaman son olarak, her şeye rağmen sevgili samurayımız Jack’i unutmamış, unutamamış sadık bir hayranı tarafından yapılmış olan şu muthiş kısa filmle sizleri baş başa bırakalım.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?