Yeni Digimon Adventure Filminden İlk Teaser

Yeni Digimon Adventure Filminden İlk Teaser Yayımlandı

Geçtiğimiz yaz Digimon Kanshasai 2018 -Special Meeting in Odaiba isimli etkinlikte Digimon Adventure için yeni bir film projesinin yolda olduğu açıklanmıştı. Toei Animation, merakla beklenen anime filminden ilk teaserı yayımladı. Gekijō-ban Digimon Adventure isimli yeni filmin 2020 yılının bahar mevsiminde gelmesi planlanıyor.

Filme dair ilk poster ve görseller de gelmeye başladı. Proje Digimon evreninin 20. yılı kutlamasının da bir parçası aslında.

Yeni Digimon Adventure Filminden İlk Teaser

Yeni Digimon Adventure Filminden İlk Teaser

Filmin seiyuu ekibine yine Digimon Adventure tri. anime filmi serilerinden tanıdığımız sanatçılar eşlik edecek. Digimon projeleri için Toei Animation’un esas yapımcılarından olan Seki Hiromi, yeni anime filminin de baş danışmanlığını yapacak. Önceki anime projelerinde olduğu gibi Nakatsuru Katsuyoshi karakter tasarımını, Watanabe Kenji ise digimon karakterlerinin tasarımını üstlenecek.

İkinci görselde de fark edildiği üzere bu kez kahramanlarımız karşımıza birer yetişkin olarak çıkacak. Yıl dönümüne özel hazırlanan yeni film özellikle bu dünyanın hayranları için büyük önem taşıyor. Bakalım nasıl bir proje olacak?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?