Cop Craft TV Animesinin Seiyuu ve Yapım Ekibi

Polisiye ve Suç Türündeki Cop Craft TV Animesinin Seiyuu ve Yapım Ekibi Açıklandı

Kısa süre önce hikayesi Gatoh Shoji’ye (Full Metal Panic! serisinden tanıdığımız), çizimleri ise Murata Range’ye ait Cop Craft: Dragnet Mirage Reloaded isimli novel serisine TV anime serisi geleceği açıklanmıştı. Polisiye ve suç türündeki animenin yapım ekibi ve baş rol seiyuuları açıklandı.

Animede Matoba Kei karakterini Tsuda Kenjiro, Tirana Exedirika karakterini ise Yoshioka Mayu seslendirecek. Anime serisinin yapım ekibi ise şu şekilde:

  • Yönetmen: Itagaki Shin (2016 Berserk, Teekyu)
  • Senaryo: Gatoh Shoji (Full Metal Panic!, Amagi Brilliant Park)
  • Karakter Tasarımı: Kimura Hiromi (Kimura, Murata Range’nin orijinal karakter tasarımlarını animasyona uyarlayacak.)
Cop Craft TV Animesinin Seiyuu ve Yapım Ekibi

Tirana Exedirika ve Matoba Kei (Animeden yayımlanan ilk poster)

2019 yılının yazında gelecek anime serisinin konusundan bahsedecek olursak;

15 yıl önce, Pasifik üzerinden dünyaya bilinmeyen bir hiper uzay kapısı açılmıştır. Bu kapının ötesinde, perilerin ve şeytanların yaşadığı garip, alternatif bir dünya olan Reto Semaani uzanmaktadır. San Teresa ise hem Reto Semaani’den hem de dünyadan, iki milyonun üstünde göçmen barındıran bir şehirdir. Sonuç olarak burası zenginlerin ve fakirlerin bulunduğu dünyanın en yeni hayaller şehri. Ancak bir yanı kaosun gölgesinde yer alan bu şehir pek çok suçu da içinde barındırmaktadır: Uyuşturucu, fuhuş ve silah kaçakçılığı… Bu suçlara göğüs gerenler ise San Teresa Şehri Polis Departmanı dedektifleridir. Öte yandan hikayede kişilikleri, cinsiyetleri ve hatta dünyaları farklı olan iki birey karşımıza çıkıyor: Dedektif Matoba Kei ve diğer dünya şövalyesi Tirana Exedirika. Bu ikili ne zaman bir araya gelse bir olay patlak vermektedir. İki dünya! İki adalet! Kısacası iki ahbap polisin hikayesi başlıyor!

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?