Yakusoku no Neverland Animesinin Ana Kadrosu Açıklandı

Yakusoku no Neverland Animesinin Yapım ve Seiyuu Kadrosundaki İlk İsimler Açıklandı

Demizu Posuka tarafından çizilen, Shirai Kaiu tarafından yazılan Yakusoku no Neverland mangasına anime adaptasyonu geleceği ve Ocak 2019 sezonunda bizlerle olacağı önceden duyurulmuştu. Yakusoku no Neverland animesinin ana kadrosu ve hikayede ön planda olan 13 karakterin tasarımı paylaşıldı.

Yakusoku no Neverland Animesinin Ana Kadrosu

Ana seslendirma kadrosu şu şekilde;

Sumire Morohoshi (Shingeki no Bahamut: Virgin Soul – Nina, Haikyu!! – Yachi) – Emma

Maaya Uchida (Shokugeki no Soma – Yūki Yoshino, Chūnibyō demo Koi ga Shitai! – Rikka Takanashi, Hunter x Hunter 2011 – Alluka ) – Norman

Mariya Ise (Made in Abyss – Reg, Fairy Tail – Levi, Hunter x Hunter 2011 – Killua) – Ray

Anime kadrosunda ise Mamoru Kanbe (Elfen Lied, Subete ga F ni Naru) yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. A-1 Pictures’in CloverWorks şirketi (Persona 5 the Animation) animenin adaptasyonunu yapacak. Toshiya Ono (Gatchaman Crowds, Subete ga F ni Naru) hikaye yazımından, Kazuaki Shimada (Mahou Shoujo Natte Mouiidesukara) karakter tarasımından sorumlu. Takahiro Obata ise müzikleri besteleyecek.

Ocak ayında en iyi shonen manga ödülünü kazanan Yakusoku no Neverland hikayesini anime olarak izlememize az kaldı. Gelecek olan Yakusoku no Neverland animesi için heyecanlı mısınız?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?