Code Geass: Fukkatsu no Lelouch Anime Filmi Olarak Geliyor

Code Geass: Fukkatsu no Lelouch Devam Hikayesi Anime Filmi Olarak Geliyor

Code Geass animesinin devamı niteliğinde olan Code Geass: Fukkatsu no Lelouch anime filmi olarak geliyor. Gelecek şubat ayı vizyona çıkması planlanan anime filmi, birbirinden farklı 120 sinemada vizyona girecek. Anime kadrosunda önemli isimlerin geri döneceğinin yanı sıra, tüm hikayenin bu anime filminde biteceği yönetmen Goro Taniguchi tarafından açıklandı. Kısacası, Code Geass hikayesinin sonu bu anime filmi ile olacak. İşte merakla beklenilen devam hikayesinin tanıtım videosu:

Tanıtım videosuna ek olarak, animenin ana görsel resmi paylaşıldı. Anime filmi, Code Geass R2 de olan olaylardan birkaç yıl sonrasını ele alacak. Lelouch’un barışı sağlamak için kurduğu Zero Requiem planının ne kadar işe yaradığını bu anime filminde göreceğiz.Code Geass: Fukkatsu no Lelouch Anime Filmi Olarak Geliyor

Code Geass hikayesinin devamı geleceği Kasım 2016’da duyurulmuştu. Devam hikayesinden önce ana hikayeyi hatırlatmak için üçlü anime filmi gelmişti. İlk anime filmi geçen ekim ayında, ikinci anime filmi şubat ayında, üçüncü ve son anime filmi mayıs ayında vizyona girmişti.

Code Geass hikayesinin sonunda ne olacağını merak ediyor musunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?