World Trigger’ın Animasyonları Nasıl Olur?

World Trigger’ın Animasyonları Şimdiden Tartışma Başlattı

Daha önceden animeye uyarlanacağını duyurduğumuz ve manganın tanıtım videosu yayımlanan Weekly Shonen Jump serilerinden World Trigger anime serisinin yapımcı firmasının açıklanması, hayranlarını hiç mutlu etmedi çünkü bahsi geçen stüdyo Toei Animation’dan başkası değil. Toei Animation, eski yıllarda Sailor Moon, Candy Candy, Dragon Ball, Transformers, Slam Dunk gibi hayranlık kazandıran işlere imza atarken, günümüzde hazırladığı yapımlarda animasyon alanında adeta “istenmeyen yapımcı” haline dönüştü. Son zamanlarda One Piece anime serisinin animasyonlarıyla ve Sailor Moon Crystal’daki dönüşüm sahnesiyle adı anılan Toei Animation, web sitesine World Trigger’ın sayfasını ekledi.

World Trigger'ın Animasyonları

Anime serisinin tanıtım videosu henüz yayımlanmadı. Sadece resmi web sayfasına görseli yerleştirildi. World Trigger, animasyonları ile iddialı olacağı düşünülen bir shounendi. Henüz ortada bir şey yok ancak manganın ön yargılı birçok hayranı bu açıklamayla birlikte şimdiden tepkilerini göstermeye başladılar. Hatta “Animeyi siz çöpe çevirecekseniz kalsın, mangasından takip ederiz.” gibi mesajlar göze batmaya başladı.

Umarız ekim ayında başlayacak anime serisi için Toei Animation bu kez iyi bir işe imza atar ve hakkındaki ön yargıları biraz ortadan kaldırabilir.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?