Strobe Edge Live Action Hazırlanıyor

Strobe Edge Live Action Filmine Uyarlanıyor

Ao Haru Ride’ın ardından ünlü mangaka Io Sakisaka’nın bir diğer popüler mangası Strobe Edge’nin de live action filmine uyarlanacağı duyuruldu. Filmin oyuncuları ve yayınlanma tarihine dair henüz net bir bilgi yok. 2007 – 2009 yılları arasında yayımlanan manga toplamda 10 ciltten oluşuyor. Ayrıca Strobe Edge’nin, mangaka Sakisaka’nın Ao Haru Ride’dan önceki en önemli projelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

strobe edge

Hikayemiz ise lise öğrencisi sevimli ve saf bir kız olan Ninako’nun etrafında geçiyor. Ninako daha önce hayatında hiç aşık olmamıştır. Gerçek aşkın ne olduğunu merak ederken okulun popüler çocuğu Ren ile karşılaşır ve ardından ona aşık olur. Ren’in dış görünüşünün yanı sıra Ninako onu tanıdıkça bu aşk daha da karşı konulmaz bir hâl alır. Peki Ninako zaten bir kız arkadaşı olan Ren’den vazgeçip, aşkını kalbine gömmeyi mi başarabilecek mi?

Öte yandan shoujo severlerin büyük bir kısmı ise film yerine bir anime serisinin gelmesini istediklerini belirten yorumlarda bulunuyor. Eh ne diyelim? Ao Haru Ride’dan sonra Strobe Edge için de bir yeşil ışık yanabilir, kim bilir?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?