UVERworld

Çok geçmeden 2005 yılında çıkardıkları ikinci singleları “CHANCE!”, isim parçasıyla yine Bleach animesine/mangasına dayanan “Bleach: Heat the Soul“ PSP oyun serisinden ikinci oyunun açılış parçası olmuş ve reklamlarında kullanılmıştır. Ayrıca bu single ile de Oricon’a 5. sıradan girmeyi başarmış ve böylelikle 2005 yılı içerisinde iki single’ı da üst üste Oricon’da ilk beşte yer alan ilk grup/sanatçı olmuşlardır.

  • Bleach: Heat the Soul 2 açılışı (CHANCE!)

BLEACH Heat the Soul 2 (Opening Theme)(BLEACH:ヒート・ザ・ソウル2)the second installment in the Heat the Soul series, released on September 1, 2005.The theme song for this game is Chance! by Uverworld, and the music was composed by Kazuo Hanzawa, under the alias “NON”, and Hitoshi Sakimoto. Continuing where Heat the Soul left off, the story mode of Heat the Soul 2 ranges from the Soul Society: The Sneak Entry arc to the end of the Soul Society: The Rescue arc and features 12 playable characters. As opposed to Heat the Soul’s story mode, however, this game allows you to follow the story of the selected character rather than a single, designated plot. For example, if you were to choose Ichigo Kurosaki, you would fight all his battles with the shinigami, whereas if you chose to play as Byakuya Kuchiki, you must stop Ichigo and his friends from saving Rukia Kuchiki. Its unknown if it will be released in North America.

Posted by Dark Rukia on Friday, 19 February 2010

 

 

  • CHANCE! MV

MV *UVERworld – CHANCEศิลปิน Uverworldเพลง CHANCE

Posted by JP Music in Thailand on Tuesday, 21 August 2012

 

2006 yılına geldiğimizde, yılın ilk aylarında üçüncü singleları “Just Melody”i çıkardılar. Kısa bir süre sonra ilk albümleri “Timeless” piyasaya sürüldü ve ilk haftasında Oricon’da 5. sırada yer aldı. Bu noktada hemen değinmek gerekirse, grubun bağımsız dönemlerinde bir üyesi olan Seika, bu albümdeki “Yasashisa no Shizuku” parçasına saksafonuyla eşlik etmiştir.

  • Yasashisa no Shizuku (live)

Yine burada bahsedilmesi gereken bir diğer şey de ilk üç single’ın ve ilk albümün kapağında yer alan sevimli maskot. Bu maskot karakterimizin adı UVER-chan’dı ve müzikle gelen mutluluğu simgeliyordu. Ancak karakterin orijinal tasarımının “Uglydoll” karakterleriyle tanınan David Horvath’a ait olması ve bunun da telif haklarıyla alakalı bazı sorunlar doğurabileceği düşüncesiyle UVER-chan bir daha kullanılmamıştır. (Grubun 13. single’ı “GO-ON” ile beraber kendilerine ait bir logo edinmiş ve onu kullanmaya başlamışlardır.)

UVERworld

Soldan sağa single ve albüm kapakları: D-tecnoLife – Chance! – Just Melody – Timeless

Timeless albümünün piyasaya sürülmesinin ardından ülke çapında turneye çıkan grubun biletleri satışa çıktığı gün bitti. Turne sona erdikten oldukça kısa bir süre sonra isim parçasıyla Blood+ animesinin üçüncü açılışı olan 4. single “Colors of the Heart” piyasaya sürüldü ve kariyerlerinde bir ilk olarak Oricon’a 3. sıradan girdi.

  • Blood+’ın 3. açılışı (Colors of the Heart)

https://www.youtube.com/watch?v=gawxOIDk1NQ

 

  • Colors of the Heart MV

Ağustos ayında çıkardıkları 5. single’ları “Shamrock”ın isim parçası, Dandori (Dance Drill) isimli amigo kız olmak isteyen birkaç kızın anlatıldığı dizinin kapanış parçası olarak kullanıldı. Sonrasında Oricon’da 2. sırada yer alan “Kimi no Sukina Uta” isimli 6. singleları geldi ki bu single’ın isim parçası için onların balad türündeki ilk şarkısı diyebiliriz. Bu parça aynı zamanda Koi Suru Hanikami! (Honey Coming!) isimli TV şovunun tema parçası olarak kullanıldı.

  • Shamrock

UVERworld – Shamrock PV5th single

Posted by UVERworld Philippines on Saturday, 29 September 2012

 

 

  • Kimi no Sukina Uta

https://www.youtube.com/watch?v=Z4UQoCNkV38

 

*3. SAYFADA DEVAM EDİYOR.

Hızlıca Paylaş!