Tokyo Revengers Anime Serisi Geliyor

Tokyo Revengers Mangası Anime Serisi Oluyor

Tokyo Revengers izle

Ken Wakui’nin Tokyo Revengers isimli sevilen manga serisinin animeye uyarlanacağı açıklandı. Televizyon serisi olarak çıkacak anime 2021 yılında izleyici ile buluşacak. Seri için kısa bir duyuru videosu da yayımlandı.

Shounen Magazine dergisinde yayımlanan manganın konusundan bahsedecek olursak:

Takemichi Hanagaki haberleri izlerken ortaokuldaki kız arkadaşı Hinata Tachibana’nın öldüğünü öğrenir. Takemichi’nin ortaokuldayken sahip olduğu tek kız arkadaşı Tokyo Manji Çetesi isimli kötü bir grup tarafından öldürülmüştür. Öte yandan 25 yaşındaki Takemichi şimdilerde ince duvarlı leş bir apartman dairesinde yaşamakta ve kendisinden altı yaş genç olan patronu ona bir aptalmış gibi davranmaktadır. Kısacası Takemichi ‘nin hayatı deyim yerindeyse dibe vurmuştur. Ancak gün gelir bu umutsuz part-time çalışanı genç, zamanda geriye gider ve kendini ortaokul yıllarına dönmüş bulur! Artık Takemichi’nin amacı Hinata’yı kurtarmak ve kaçmak istediği hayatı değiştirmektir. Bunun için de Kanto’nun en uğursuz çetesinin zirvesine ulaşmalıdır!

Tokyo Revengers izle

2017 yılından beri yayımlanan manga animenin yanı sıra live action filmine de uyarlanıyor. 9 Ekim’de Japonya’da vizyona girmesi beklenen filmin yönetmenliğini ise Tsutomu Hanabusa üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosu ve canlandıracakları karakterler ise şöyle:

  • Takumi Kitamura – Takemichi Hanagaki
  • Yuki Yamada – Ken Ryūgūji
  • Yosuke Sugino – Naoto Tachibana
  • Nobuyuki Suzuki – Masataka Shimizu
  • Hayato Isomura – Atsushi Sendō
  • Shotaro Mamiya – Tetta Kisaki
  • Ryō Yoshizawa – Manjirō Sano

Tokyo Revengers izle

Başta konusu Boku dake ga Inai Machi serisini hatırlatsa da bölümler ilerledikçe farklı tatlar veriyor okyucuya Tokyo Revengers. Bakalım serinin animesi de mangası kadar beğenilecek mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?