Tokyo Ghoul’un Seiyuu Kadrosu Belli Oldu

Animenin bu yaz izleyici ile buluşması planlanıyor.

tokyo-ghoul

Sui Ishida’nın animeye uyarlanacak olan serisi Tokyo Ghoul’un seiyuu kadrosunda kimlerin yer alacağı belli oldu. Studio Pierrot elinden çıkma animenin kadrosu şöyle;

  • Ken Kaneki – Natsuki Hanae
  • Toka Kirishima – Sora Amamiya
  • Rize Kamishiro – Hanazawa Kana
  • Hinami Fueguchi – Sumire Morohoshi
  • Shuu Tsukiyama – Mamoru Miyano
  • Yoshimura – Takayuki Sugou
  • Koutarou Amon – Katsuyuki Konishi

Serinin konusundan tekrar bahsetmek gerekirse hikayemiz; Tokyo’ da garip cinayetler işlenmesiyle başlıyor. Polisler elde ettikleri kanıtlar neticesiyle bu cinayetlerin yiyici tip Ghoullar tarafından gerçekleştirildiği sonucuna varıyorlar. Ghoullar’ ın normalde nasıl gözüktükleri tam olarak bilinmiyor ve cinayetler ansızın gerçekleşiyor. İki üniversiteli arkadaş Kaneki ve Hide yine bir gün sık sık gittikleri kafede otururlarken Kaneki’ nin hoşlandığı kız, Rize kafeye gelir ve göz göze geldiği Kaneki’ ye gülümser. Bir şekilde kafede konuşur ve tanışırlar. Daha sonra dışarıda da buluşurlar.

tokyo-ghoul

Rize Ghoullar’ dan korktuğu için Kaneki ona evine kadar eşlik eder. Güzel sözler söyleyerek birden Kaneki’ ye sarılan Rize aslında onu yemek isteyen bir Ghoul’ dur ve gerçek yüzü açığa çıkar. Daha önce hiç Ghoul görmemiş olan Kaneki dehşete düşer ve kaçmaya başlar. Şansı yaver giden Kaneki, Rize’ den kurtulmuştur ve hastanede gözlerini açar; fakat, Kaneki ilerleyen günlerde kendindeki birtakım değişikliklerin farkına varacaktır.

Senaryosunu Chuji Mikasano’nun yazdığı serinin yönetmenliğini Shuhei Morita, karakter dizaynını ise Kazuhiro Miwa üstleniyor. Bölüm sayısı ve süresi henüz belli olmayan animenin temmuz ayı gibi yayınlanması planlanıyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?