Tiger & Bunny Animesine 2. Sezon Geliyor

Uzun Bir Aradan Sonra Tiger & Bunny Animesine 2. Sezon Geliyor

Tiger & Bunny Animesine 2. Sezon Geliyor

Resmi Twitter adresinden orijinal seri Tiger & Bunny animesine ikinci sezon geleceği açıklandı. 2022 yılında gelecek olan yeni sezon Tiger & Bunny The Movie -The Rising- anime filminin etkinlikleri sonrası yepyeni bir hikayeyi ele alacak. 

Bandai Namco Pictures yapımı yeni serinin yönetmenliğini bu kez Mitsuko Kase yapacak. Animenin senaryodaki ve karakter tasarımındaki isimler ise değişmedi. Böylece ikinci sezonda Masafumi Nishida 2. sezonun hikayesini kaleme alırken Masakazu Katsura da yine karakter tasarımından sorumlu kişi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca serinin baş karakterlerinin seiyuuları yine ikinci sezonda bizlerle beraber olacak. Kotetsu T. Kaburagi/Wild Tiger karakteri Hiroaki Hirata ve Barnaby Brooks Jr. karakteri Masakazu Morita tarafından seslendirilecek.

Tiger & Bunny Animesine 2. Sezon Geliyor

2011 yılında yayımlanan ilk sezonun hikayesinden bahsedecek olursak; Stern Bild şehrinde, üstlerinde sponsorlarının logolarını taşıyan özel kıyafetlerle suçlarla mücadele ederken aynı zamanda bir TV programının da malzemesi olup puanlar toplamaya ve nihayetinde oyunun birincisi olmaya çalışan özel güçlere sahip NEXT isimli kahramanlar ve bunlardan özellikle, birlikte çalışmaya zorlanan farklı bakış açılarına sahip Tiger ve Bunny etrafında döner. Bu orijinal proje, TV serisinin dışında 2011 yılında “Tiger & Bunny The Movie: The Beginning” ve 2014 yılında “Tiger & Bunny The Movie: The Rising” isimleriyle iki filme ve çeşitli manga adaptasyonlarına da sahip.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?