Steins;Gate 0 Animesi Sonunda Geliyor

Steins;Gate 0 Animesi İle İlgili Planlar Paylaşıldı

Steins;Gate’e yeni bir anime uyarlaması geleceğinden, Steins;Gate 0 ‘Sealed Kyouma Hououin görsel roman tarzı olarak hazırlanan oyundan ve diğer ayrıntılardan önceki Steins;Gate 0 haberimizde bahsetmiştik. Kadokawa şirketinden Steins;Gate uyarlamaları hakkında yeni açıklamalar ve bir de ek video geldi. Bu sayede Steins;Gate 0 anime uyarlamasıyla ilgili nihayet yeni bir habere kavuşmuş olduk. Steins;Gate 0 anime projesi Steins;Gate evreninin 2017-2018 projelerinin içerisinde yer alıyor. Steins;Gate 0 animesinin ne zaman başlayacağı ve formatı ile ilgili detaylar ise henüz netlik kazanmış değil. Kadokawa, Steins;Gate ile ilgili duyurunun geleceğini açıklamıştı.

Paylaşılan ek video şöyle:

Proje için bir de ana görsel paylaşan şirket, ilk animenin ekim ayında Japon televizyonlarında yeniden yayınlanmaya başlayacağının haberini verdi. Diğer bir Steins;Gate 0 planı olan Taka Himeno’nun manga uyarlaması, Young Ace dergisinin Eylül sayısıyla birlikte hayranlarıyla ilk kez buluşmaya hazırlanıyor. Roman uyarlaması ise Kadokawa’nın Sneaker Bunko serisinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek.

Steins;Gate 0 izle anime

Geriye dönecek olursak, 24 bölümlük Steins;Gate anime serisi 2011’de yayımlanmıştı ve birçok izleyici tarafından en iyi animelerden biri olarak görünmekteydi. MyAnimeList gibi sitelerde hala puanı oldukça yüksek ve hayran kitlesinden bir şey kaybetmiş değil. Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu (Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà Vu) anime filmi de 2013’te gösterime girmişti. Bu yapımlar serinin en önemli anime uyarlamaları olurken Steins;Gate Bölüm 23 (β), Open the Missing Link (Steins;Gate: Kyoukaimenjou no Missing Link – Divide By Zero) özel bölümü 2015 sonunda dikkat çekmişti. Bunların dışında seriye ait Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing kısa komedi bölümlerinin olduğu anime ve St eins;Gate: Oukoubakko no Poriomania (Steins;Gate: Egoistic Poriomania) özel bölümü de yapılmıştı. Steins;Gate 0 anime projesi de uzun bir zaman önce duyurulmasına rağmen epeydir yeni Steins;Gate animesiyle ilgili hiçbir gelişme açıklanmıyordu.

Steins;Gate 0 izle anime

Haberin serinin hayranlarını mutlu edeceği kesin gibi. Umarız başlangıç tarihi, formatı ve diğer detaylar için de bundan sonra çok beklemeyiz. Gerçekten az bekletmedi hani yeni anime. Steins;Gate 0 animesi sizce nasıl olacak? Beklentileriniz neler?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler