Shingeki no Kyojin Mangasının Başarısı İçin Özel Kutlama

100 Milyonun Üstünde Kopya Satan Shingeki no Kyojin Mangası İçin Özel Kutlama

Shingeki no Kyojin’in dünya çapında fenomen olduğundan şüphe duyan var mı? Eğer varsa onları New York City’deki Madison Square Garden arenasına götürelim. Çünkü yayın şirketi Kodansha 30 cildinin 100 milyon üzerinde kopya sattığı manganın bu başarısını kutlamak için ”dev” bir duvar resmi siparişi verdi. ”Dünyanın Duvarlarını Yık!” sloganlı bu muazzam duvar resminin yapım aşamaları ve tanıtımı videoya çekildi.

Böylesi bir başarıya da doğrusu böyle bir kutlama yakışırdı. Öte yandan 2009 yılından beri devam eden manga için manganın yayımlandığı dergi Bessatsu Shonen Twitter adresinden Isayama Hajime tarafından kaleme alınmış bir çizim paylaştı. (Derginin yayımcı kuruluşu Kodansha Yıl Sonu Kutlama Partisi sırasında, mangakalarının 2020 yeni yıl kararlarını taslaklarla paylaşmasına vesile oldu.)

Shingeki no Kyojin Mangasının Başarısı İçin Özel Kutlama

Eren ve Mikasa’nın yer aldığı çizimde ”Serileştirme Tamamlandı!!” şeklinde bir ifade yer alıyor. Kodansha ise bu çizimi mangakanın seriyi finale taşıyacağına yordu. Isayama-san son aylarda manganın yakında sona ereceğini sayısız kez ima etti ve bu yeni detay serinin 2020 yılı bitmeden finale ulaşacağını gösteriyor diyebiliriz. Siz ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?