Satsuriku no Tenshi Anime Oluyor

Korku Türündeki Manga Satsuriku no Tenshi Anime Oluyor

Satsuriku no Tenshi (Angel of Slaughter) mangası için Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama ile serinin anime uyarlamasının geleceği dogrulandı. Detaylı bilgi ise daha sonra paylaşılacak.

Satsuriku no Tenshi izle

Bilmeyenleriniz varsa, Satsuriku no Tenshi psikolojik-gerilim/korku türünde bir video oyunu ve aynı zamanda bir manga serisi. 4 bölümden oluşan oyununu ”Angel of Death” adıyla aratarak bulabilirsiniz. Gelelim oyunun konusuna; 13 yaşındaki Rachel terk edilmiş bir binada uyanır, ne olup bittiğine dair hiçbir şey hatırlamıyorken kendisi gibi kaybolmuş Zack ile karşılaşır. Zack bir seri katildir ve onun da neden bu binada olduğuna dair en ufak bir fikri yoktur. Bu garip durum ikiliyi birbirine bağlarken bu binadan ve yaşamdan kaçmak için birbirlerine yardım edeceklerine dair söz verirler.

Satsuriku no Tenshi izle

Yen Press firmasına ait olan manga uyarlaması Mokata Sonade ve Kudan Noduka tarafından yapılmış. Manga hala ”Kodakowa Comic Gene” adlı shoujo dergisinde yayınlanmaya devam ederken serinin şimdiye kadar sahip olduğu 5 ciltten 2016’dan beri sadece biri yayınlanmış.

Yeni gelecek olan Satsuriku no Tenshi animesi sizce nasıl olacak?

 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler