Naruto to Boruto: Shinobi Striker Oyununun Oynanış Videosu

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Oyununun Oynanış Videosu Yayımlandı

Bandai Namco Entertainment ve geliştirici Soleil Ltd Şirketi, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oyununu çıkarmaya hazırlanıyor. Oyunun yayımlanan oynanış videosu yaklaşık olarak 14 dakika uzunluğunda. Oyunda baş karakterlerden Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke, Haruno Sakura ve Hatake Kakashi bulunmakta. Ayrıca bütün karakterler Naruto Shippuuden animesindeki formlarındalar.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker İndir

Oyunda Naruto’nun savaştıkları arasında bir kuyruklu canavar olan Shukaku, rastgele ninjalar ve Pain var. Ayrıca dövüş teknikleri arasında duvarlarda yürümesi, yumruk, tekme gibi şeylerin yanında Rasenganları (Rasenshuriken, Giant Rasengan ve klasik Rasengan) ve tabii ki Sage modu da var.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker İndir

Oyun 2018’in başında ve PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayarlar için çıkacak. Bunların haricinde videoda bulunmayan karakterler Uchiha Itachi, Hoshigaki Kisame, Pain, Conan, Nara Shikamaru, Akimichi Choji, Hyuga Hinata ve Rock Lee’nin de bulunacağı doğrulandı.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker İndir

Oyunun içeriğine gelecek olursak, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oyunu multiplayer yani çok oyunculu bir oyun olacak. Oyuncular istediği karakteri seçip onunla savaşabilecekler ve Naruto Storm serisinden farklı olacak olan bu oyunun grafiklerinin heyecan verici olduğu düşünülüyor. Karakterler RPG denilen (Role Playing Game, yani rol yapma oyunu denebilir) niteliklere sahip olduğu için (saldırı ve atış tipi; savunma ve iyileşme türleri) oyuncuların doğru kombinasyonlar yapması öneriliyor. Oyuncular oyun esnasında kombinasyonlarını değiştirip taktiklerini değiştirebilecekler.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker İndir

Animeye baktığımız zaman Sakura’nın iyileştirme gücü, Naruto’nun saldırı/savunma güçleri gibi güçlerinin yüksek olduğunu gördük. Oyun, rastgele oyuncuları hedef almaktan çok hem anime hem de oyun oynamayı sevenleri hedef alacak gibi görünüyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler