Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru’nun Şarkıları

Yeni Anime Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru’nun Şarkılarını Kimler Söyleyecek?

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru İzle

2013 yılında başlayan ve 600.000’in üstünde basılan resimli roman Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru’nun animeye uyarlanacağı haberini siz sevgili okuyucularımızla paylaşmıştık. Gizem türündeki animenin henüz seiyuu kadrosu hakkında bilgi verilmezken serinin açılış ve kapanış parçalarını kimlerin söyleyeceği açıklandı.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru İzle

Habere göre serinin açılış parçasını Junketsu no Maria, Buddy Complex ve Hibike! Euphonium serilerinden duyduğumuz şarkıcı TRUE (Karasawa Miho) söyleyecek.

DREAM SOLISTER – Hibike! Euphonium [OP]

 

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru İzle

Animenin kapanış parçasına ise tekno-elektrik türünde müzik yapan; Akikan!, Trinity Seven ve Witch Craft Works gibi anime serilerine de katkıda bulunan TECHNOBOYS PULCRAFT GREEN-FUND eşlik edecek. Grup, kapanış şarkısı yanında serinin müziklerinin altına da imzasını  atacak.

CHIMERA

Bu haberin yanı sıra animeye dair ilk poster ve serinin baş karakteri Sakurako Kujo’nun ilk çizimleri çoktan görücüye çıktı bile.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru İzle

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru izle

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru izle

Gizem türündeki serinin konusunu tekrar hatırlatacak olursak; hikaye sıradan bir lise öğrencisi olan Shoutarou Tatewaki ve prestij sahibi zengin bir ailenin kızı olan Sakurako Kujo etrafında geçiyor. Yirmili yaşlarda, fevkalade bir güzelliğe sahip olmanın yanı sıra insan kemiklerine aşık ve bunları incelemede usta olan Sakurako, genç lise öğrencisi Shoutarou ile tanışır. Hokkaido – Asahikawa’da yaşayan ikili tanışmalarının ardından kemiklere dair tuhaf ve gizemli vakaları çözmek için beraber işe koyulurlar.

Animasyonunda TROYCA Stüdyosu’nun izlerini göreceğimiz animenin yapım ekibinde yer alan isimler ise şu şekilde;

  • Yönetmen: Katou Makoto
  • Yardımcı Yönetmen: Bessho Makoto
  • Karakter Dizaynı ve Animasyon Şefi: Satou Michio
  • Senaryo: Ikami Takayo

Sonbahar animelerinde göreceğimiz serinin ekim ayı gibi yayımlanması planlanıyor.

Hızlıca Paylaş!