Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru Animesi

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru Animesi İçin Yeşil Işık

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru izle

Çizimlerinin Tetsuo’ya (Utsuro no Hako to Zero no Maria) hikayesinin Shiori Ota’ya ait olduğu resimli roman Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru’nun animesine yeşil ışık yakıldı. Serinin anime versiyonu için tanıtım amaçlı bir web sitenin hazırlandığı not edilirken yapım aşamasında olan site ise animenin ne türde ve nasıl olacağına dair henüz net bir bilgi vermiyor.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru izle

Hikaye ise sıradan bir lise öğrencisi olan Shoutarou Tatewaki ve prestij sahibi zengin bir ailenin kızı olan Sakurako Kujo etrafında geçiyor. Yirmili yaşlarda, fevkalade bir güzelliğe sahip olmanın yanı sıra insan kemiklerine aşık ve bunları incelemede usta olan Sakurako, genç lise öğrencisi Shoutarou ile tanışır.  Hokkaido – Asahikawa’da yaşayan ikili tanışmalarının ardından kemiklere dair tuhaf ve gizemli vakaları çözmek için beraber işe koyulurlar.

2013 yılında başlayan ve 600.000’in üstünde basılan seri yakında 7. cildine ulaşacak. Roman İngilizce çevirisi olmadığı için henüz dünya çapında pek ilgi görmüş değil. Ancak anime serisinin çıkacak olması bu durumu değiştirebilir. Ayrıca serinin Yuuki Kaji (Shoutarou Tatewaki) ve Ami Koshimizu (Sakurako Kujo) tarafından seslendirilen bir radyo draması da mevcut.

Öte yandan animenin yapım ekibi, seiyuu kadrosuna dair haber ve bilgiler ilerleyen zamanda verilecek. Serinin ilgi çekici konusuyla gizem türü hayranlarını şimdiden meraklandıran bir anime haline geldiğini söyleyebiliriz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?