Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru’nun İlk Tanıtım Videosu

Seiyuu Kadrosunun da Yer Aldığı Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru’nun İlk Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Çizer Tetsuo (Utsuro no Hako to Zero no Maria) ve yazar Shiori Ota’nın 2013 yılında başlayan ve Kadokawa tarafından yayımlanan gizem türündeki light novel serisi Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru’nun anime uyarlamasının ilk tanıtım videosu animenin resmi web sayfasında paylaşıldı. Videoda animenin ana seiyuu kadrosuna da yer verildi.

Videoda yer alan seiyuu kadrosu şu şekilde (karakter – seiyuu):

  • Kujou Sakurako – Itou Shizuka
  • Tatewaki Shoutarou – Enoki Junya
  • Kougami Yuriko – Imamura Ayaka
  • Sawa Ume –  Isobe Masako
  • Utsumi Hiroki – Takahashi Hiroki
  • Isozaki Itsuki – Ishida Akira
  • Imai Haruto – Kakihara Tetsuya
Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru'nun İlk Tanıtım Videosu

Seriye ait 2. görsel.

Serinin yapım kadrosuna değinirsek; animenin yönetmeni olarak karşımıza çıkacak isim Katou Makoto. Yardımcı yönetmen koltuğu ise Bessho Makoto’ya ait. Serinin senaryosundan sorumlu isim Ikami Takayo olurken; Satou Michio, hem karakter tasarımlarıyla hem de animasyon şefi olarak karşımıza çıkacak isim oluyor.

Bizlerin de daha önce bahsettiği üzere serinin açılış parçası şarkıcı True’ya, kapanış parçası ise TECHNOBOYS PULCRAFT GREEN-FUND grubuna ait olacak. TECHNOBOYS PULCRAFT GREEN-FUND aynı zamanda animenin müziklerini de besteleyecek.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru'nun İlk Tanıtım Videosu

Seriye ait ilk görsel.

Ekim ayında yayımlanmaya başlayacak seride hikaye, yirmili yaşlarda, fevkalade bir güzelliğe sahip olmanın yanı sıra insan kemiklerine aşık ve bunları incelemede usta olan Sakurako ve genç lise öğrencisi Shoutarou etrafında döner. İkili tanışmalarının ardından kemiklere dair tuhaf ve gizemli vakaları çözmek için beraber işe koyulurlar.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?