Roket Takımı Sonunda Ash’i Yendi

Roket Takımı 20 Yıl Sonunda İlk Kez Ash’i Yenmeyi Başardı

Belaya hazır olun.

Hem de çifte belaya!

Dünyayı yozlaşmaktan kurtarmak için,

İnsanları bir çatı altında toplamak için,

Sevgi ve gerçek belasını kınamak için,

Yıldızların ötesine ulaşmak için,

Jessie

James

Roket Takımı her zaman ışık hızıyla hareket eder.

Ya teslim ol ya da savaşmaya hazır ol!

Konu anime olunca hemen hemen bilmeyenin olmadığı en bitmek bilmeyen mücadelelerden biri kuşkusuz Roket Takımı ile Ash’in karşılaşmalarıdır. Şimdiye kadar sayısız kez karşı karşıya geldiler ve sonuç hep aynı oldu. Birçoğumuz çocukluğumuzdan beri düşünmüşüzdür, acaba bir kez olsun Roket Takımı düzgün bir şekilde kazanabilecek miydi?

Roket Takımı ilk Kez ashi Yendi bölüm 20 Yıl Sonra pokemon sun and moon izle

20 yıl boyunca sürekli karşı karşıya geldiler ve kazanmaları 20 yıllarını aldı! Pokemon Sun & Moon animesinin 12. bölümü Roket Takımı’nın Ash’i (Satoshi’yi) adil bir şekilde yenmesiyle seri için tarihi bir bölüm oldu. Kazanmayı beklemeyen ve her zaman olduğu gibi kaybetmek için saldıran Roket Takımı kısa süren mücadelenin ardından şaşkına döndü. Kazandıklarının ilk farkına varan Jessie (Musashi) oldu, Miyav’ın (Meowth) gözler ışıl ışıl oldu, James (Kojiro) gözyaşlarını tutamadı ve Roket Takımı galibiyet pozunu verdi.

Roket Takımı ilk Kez ashi Yendi bölüm 20 Yıl Sonra pokemon sun and moon izle

Peki Pikachu’ya ne oldu? Roket Takımı Pikachu’yu yakalayabildi mi, yoksa acımasız kader galibiyette bile onlar için ağlarını bir kez daha mı örmüştü? O kadarını da artık siz izleyin. Hatta seriyi izlemiyor olsanız bile bu keyifli ve tarihi anı yaşamak için bu bölümü kaçırmamaya çalışın.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?