Overlord 3. Sezon Geliyor

Overlord 3. Sezon Duyuruldu

overlord 3. sezon

Overlord animesinin resmi internet sitesinde Overlord  3. Sezon için resmi duyuru paylaşıldı. Yeni sezon haberiyle birlikte kısa bir video da paylaşıldı.

Bunun yanı sıra Overlord 3. Sezon’a iki yeni seiyuunun dahil olduğu açıklandı. Buna göre ünlü seiyuu Sakurai Takahiro yeni sezonda  Gilkunif karakterini, Hashi Takaya ise  Fulder karakterini seslendirecek. Animenin yeni sezonu temmuz ayında yayımlanmaya başlayacak.

Sakurai Takahiro – Gilkunif

Overlord 3. Sezon izle

 

Hashi Takaya – Fulder

Overlord 3. Sezon izle

2138 yılında geçen hikayemizde popüler online oyun Yggdrasil bir gün ansızın kapanır ancak Momonga isimli bir oyuncu, oyundan çıkış yapmamaya karar verir. Bu kararının ardından bir iskeletin görüntüsüne ve “en güçlü büyücü “ ünvanına sahip olan Momonga, etrafındaki dünyanın değiştiğine ve NPClerin (oyuncu olmayan karakterler) farklı duyguları hissetmeye başladıklarına şahit olur. Bir aileye, arkadaşa ya da toplumda bir yere sahip olmayan sıradan bir genç adam olan Momonga bu yeni dünyayı ele geçirmeye karar verir.

Hikayesi Maruyama Kugane’ye çizimleri so-bin’e ait Overlord görsel romanıyla birlikte yine çizimleri Miyama Fugin’e ait manga hala yayımlanmakta. Animenin ilk sezonu 2015 yılında yayımlanmış olup ikinci sezon 2018 yılında ilkbahar sezonunda yerini almıştır. Bunları derleme iki anime filmi, çeşitli özel bölümler ve tek bölümlük OVA izlemiştir.

Bu makaleyi sevdiniz mi?