Aizen Sousuke Shonen Jump’ı Ele Geçirdi

Bleach’in Ünlü Karakteri Aizen Sousuke Shonen Jump Sitesini Ele Geçirdi

Bugün Shonen Jump Plus resmi sitesi https://shonenjumpplus.com adresine giren anime ve manga hayranları ilginç bir sürpriz ile karşılaştılar. Siteyi girdiğinizde içeriğin üstünde çıkan Aizen Sousuke güçlerini kullanarak Shonen Jump’ı da ele geçirmiş olarak görünüyor.

Aizen Sousuke Shonen Jump Sitesini Ele Geçirdi

Sitede ünlü Aizen Sousuke replikleri arasından “Ne zamandan beri Kyouka Suigetsu’yu kullanmadığım kanaatine varmıştın?” sözünü kullanarak “Ne zamandan beri Shonen Jump’ın illüzyonuna kapılmıştın?” anlamı verilmiş. Anime duyurusu için mükemmel bir yöntem olurdu ama Shonen Jump’ın resmi hesaplarını incelediğimizde bugünün tarihine yani 1 Nisan’a dikkat çekilmiş. Zaten bu gidişle animeyi duyursa duyarsa Aizen Sousuke duyuracak ama böyle 1 Nisan şakası da yapılır mı anime yokken ve manga bitmişken?

 

Manga bittiğinde benzer bir çalışmayı serinin takipçileri hazırlamıştı. Çeşitli resmi olmayan sitelerde manganın finaliyle birlikte Aizen Sousuke, Shonen Jump’ın Genel Yayın Yönetmeni’ne “Demek Bleach’in sonuna baktığını düşünüyorsun… Büyüleyici…” diyordu. Görünüşe göre Shonen Jump yetkilileri çoktan illüzyonun altına girmiş.

Aizen Sousuke Shonen Jump Sitesini Ele Geçirdi

Ne yazık ki şimdilik 1 Nisan Aizen Sousuke sayfasında tek görebildiğimiz Bleach Live Action reklamı.

Bu makaleyi sevdiniz mi?