Orijinal Anime Serisi Akudama Drive Geliyor

Too Kyo Games ve Studio Pierrot Ortak Yapımı Orijinal Anime Serisi Akudama Drive Geliyor

akudama drive izle

Too Kyo Games ve Studio Pierrot yapım şirketleri yaklaşık iki yıl yıl önce orijinal bir anime serisine el atacaklarını duyurmuş ancak uzun bir süre projeye dair hiçbir detay paylaşmamıştı. Nihayet beklenen duyuru geldi ve Akudama Drive isimli bu yeni serinin temmuz ayında yayımlanacağı açıklandı. İlk tanıtım videosu da ortaya çıkan seri şimdiden pek çok anime izleyicisini meraklandırmış durumda.

Orijinal hikayesi meşhur Danganronpa serilerinden tanıdığımız Kodaka Kazutaka’ya ait olan Akudama Drive’ın yönetmenliğini Taguchi Tomohiro yapacak. Taguchi’nin yanında yardımcı yönetmen koltuğunda Sasahara Yoshifumi Sasahara yer alıyor. Serinin karakter tasarımını ise Yamaguchi Cindy üstleniyor.

akudama drive izle

Animenin seiyuuları ve seslendirdikleri (bir nevi isimsiz diyebileceğimiz) karakterleri ise şu şekilde:

  • Kurosawa Tomoyo – Sıradan Bir İnsan (Ippanjin)
  • Umehara Yuichiro – Kaçakçı (Hakobiya)
  • Takeuchi Shunsuke – Kavgacı (Kenkaya)
  • Horie Shun – Hacker
  • Ogata Megumi – Doktor (Isha)
  • Kimura Subaru – Gangster (Chinpira)
  • Sakurai Takahiro – Katil (Satsujinki)

Animenin hkiayesinden bahsedecek olursak; Uzun zaman önce Kanto ve Kansei bölgeleri Japonya’yı ikiye bölen bir savaşa neden olmuştur. Ancak savaş sonunda Kansei, Kanto’ya bağımlı bir yer haline gelmiştir. Bağımlı olmanın yanı sıra Kansei hükümetinin ve polislerinin gücü azalmış bölgede birçok suç kol gezer olmuştur. Suçlular artık ”Akudama” olarak anılmaya başlanmıştır.

Suç ve aksiyon dolu bir seri olarak karşımıza çıkacak olan Akudama Drive bakalım izleyiciden tam puan alabilecek mi? Siz ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?