One Punch-Man Anime Oluyor

Aksiyon, Bilim-Kurgu ve Komedi Mangası One Punch-Man Anime Oluyor

one punch man izle

Shueisha’nın Young Jump dergisinde ONE ve Yuusuke Murata’ya ait One Punch-Man mangasının anime uyarlamasının geleceği duyuruldu. Animenin yapım ve seiyuu kadrosunda yer alacak isimler, 21-22 Mart tarihlerinde düzenlenecek Anime Japan 2015 etkinliğindeki Bandai Visual standında gösterilecek tanıtım videosuyla açıklanacak.

Aksiyon ve komedinin iç içe olduğu One Punch-Man mangası ilk olarak 2009 yılında bir web mangası olarak ONE tarafından kendi sitesinde yayımlanmaya başladı. 2012 yılında Yuusuke Murata’nın işe el atıp ONE ile işbirliğine gitmesiyle eser, One Punch-Man web mangasının yeniden yapımı olarak Shueisha’nın Young Jump dergisinin online versiyonu olan Tonari no Young Jump web sitesinde 2012 yılından itibaren yayımlanmaya başladı. (Hikaye: ONE – Çizim: Yuusaka Murata)

  • Manganın tanıtım videosu:

Manganın konusunu da kısaca değinirsek; hikaye çok çalışmaktan, talim yapmaktan kel kalmış Saitama isimli süper kahramanımız etrafında döner. Saitama bu çalışmalar neticesinde öylesine güçlenmiştir ki karşısına düşman olarak kim çıkarsa çıksın tek yumrukla işini bitirmektedir. Ancak bu kadar kolay bir şekilde her karşılaşmayı kazanmak kahramanımızı memnun etmek yerine hayal kırıklığına uğratmakta, canını sıkmaktadır. Bu yüzden kahramanımız Saitama, kendisinin tek yumruk tekniğine dayanabilecek rakipler aramak için bir yolculuğa çıkacaktır.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?