Noragami Aragato’nun Yeni Tanıtım Videosu

Noragami Aragato’nun Yeni Tanıtım Videosu Açılış Şarkısını Takipçilere Tanıtıyor

Yayımlandığı sezonun popüler animelerinden Noragami sadece 12 bölüm süren ilk sezonuyla serinin sevenlerini tatmin etmemişti. İşte bu yüzden Noragami Aragato ismini taşıyacak yeni sezonun bu sene nisan ayında müjdelenmesi, seriye ilk sezonuyla doyamayan takipçileri sevince boğmuştu. Önümüzdeki sonbahar sezonunda yayımlanacağı duyurulan Noragami Aragato’nun mangadaki hangi hikayeyi konu alacağı da ikinci sezonun hazırlık sürecinde Noragami severlere verilen bilgiler arasındaydı.

Noragami Aragato'nun Yeni Tanıtım Videosu

Temmuz başlarında Hisaka Toujou’nun Aiha karakterini, Takanori Hoshino’nun ise Kugaha karakterini seslendireceğinin açıklanmasından kısa süre sonra ise animenin devamı için tekrar bir araya gelen kadroyu hayranlarla paylaşan ilk tanıtım videosu yayımlandı.

Bu videoyu ağustos ayı başında Ryotarou Okiayu’nın serinin seiyuu kadrosuna Ebisu karakteriyle katılış haberi takip etti.

Ryotarou Okiayu

Ryotarou Okiayu

Bugün ise yeni sezondan beklentileri arttıracak yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. Video, serinin The Oral Cigarettes tarafından seslendirilen ve Kyōran Hey Kids!! ismine sahip yeni açılışını takipçilerle paylaşıyor. Bunun yanında serinin ismi henüz belli olmayan kapanış şarkısını ilk sezonun kapanışına imzasını atan Tia’nın seslendireceği açıklandı.

Yeni açılış şarkısını duyabildiğimiz bu yeni video sizi de heyecanlandırdı mı?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?