Non Non Biyori 3. Sezon Tanıtım Videosu

Non Non Biyori 3. Sezon Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi

Non Non Biyori 3. Sezon izle

Non Non Biyori animesinin 3. sezonu olan Non Non Biyori Nonstop serisinin tanıtım videosu yayımlandı. 10 Ocak’ta başlayacak olan yeni sezonda yeni karakterler de yer alıyor.

Animenin seiyuu ve yapım ekibi değişmezken 3. sezona katılan karakterler ve seiyuuları şöyle:

  • Shiori (Bir polis memurunun kızı) – Misaki Kuno
  • Akane Shinoda (Konomi Fujimiya ile aynı flüt kulübünde olan lise birinci sınıf öğrencisi) – Aimi Tanaka

Non Non Biyori 3. Sezon

Yeni sezonun açılış parçasına nano.RIPE grubu Tsugihagi Moyo isimli şarkıları ile eşlik ederken kapanış parçasına ise serinin seiyuuları birlikte  Tadaima isimli şarkıları ile eşlik edecek. Animenin konusunu hatırlatacak olursak:

Kimilerimiz köy hayatına özenip tasağı tarağı toplayıp köye yerleşmeyi hayal eder. İşte Non Non Biyori tam da köy hayatına özenenler için ideal bir seri. Asahigaoka sıkıcı kırsal kasabalardan biri olarak görünse de kasabanın tek okulundaki farklı yaşlardan beş öğrenci için burada hayat hiç de sıkıcı sayılmaz. Özellikle Renge, Hotaru, Komari ve Natsumi isimli dört kızın birbirinden eğlenceli maceraları bunu kanıtlar nitelikte.

2009 yılında başlayan mangaka Atto’nun sevilen günlük hayat temalı mangası Non Non Biyori ise hala devam etmekte. Bakalım animenin yeni sezonunda kızları ne gibi eğlenceli maceralar bekliyor?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?