Netflix’ten Yeni Ghost in the Shell Animesi

Netflix Yeni Ghost in the Shell Anime Serisini Duyurdu

Netflix, Twitter adresi üzerinden ünlü seri Ghost in the Shell için Ghost in the Shell: SAC_2045 isminde yeni bir anime serisinin geleceğini duyurdu. 3DCG animasyona sahip yeni serinin şimdilik 2020 yılında yayımlanması planlanıyor.  Production I.G ve Sola Digital Arts stüdyolarının yapımını üstlendiği animeden ilk görsel de paylaşıldı. Serinin yönetmenliğini Kamiyama Kenji ve Aramaki Shinji üstlenecek.

Yeni Ghost in the Shell Animesi

Production I.G daha önce Oshii Mamoru’nun yönetmenliğini yaptığı, 1995 ve 2004 yıllarında çıkan Ghost in the Shell ve Ghost in the Shell 2: Innocence isimli iki filmin yapımını üstlenmişti. Ghost in the Shell: Stand Alone Complex (2002) isimli anime serisinin yapımı ile beraber 2015 yılında çıkan Ghost In The Shell: The New Movie filmiyle stüdyo yine oldukça beğeni toplamıştı. (Pek çok OVA ve özel bölüm de buna dahil.)

Tüm bunların yanı sıra eser Dreamworks ve Paramount stüdyolarının yapımını üstlendiği, Kusanagi Motoko rolünde Scarlett Johansson’ın yer aldığı 2017 yılı yapımı bir Hollywood filmi ile yine adından fazlaca söz ettirdi.

Bakalım bu üç boyut tarzıyla yeni Ghost in the Shell animesi nasıl olacak?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?