Naruto Shippuuden 500 Finale İşaret Ediyor

Naruto Shippuuden 500. Bölüm Son Bölüm Mü Olacak?

Naruto Shippuuden 500 anime serisinin finaline işaret ediyor ancak final henüz resmiyet kazanmış değil. 2016’nın sonlarında Naruto Shippuuden için anime planları açıklanmıştı. Buna göre sırayla Sasuke Shinden: Book of Sunrise (Naruto: Sasuke’s Story – Sunrise)’ın anime bölümlerinin uyarlamaları, Shikamaru Hiden: Yami no Shijima ni Ukabu Kumo (Naruto: Shikamaru’s Story: A Cloud Drifting in Silent Darkness)’ın anime bölümlerinin uyarlamaları ve Konohagakure Hiden: Shuugen Biyori’nin anime bölümlerinin uyarlamalarının yapılacağının bilgisi verilmişti. Naruto Hiden serileri arasında bunların dışında Sakura Hiden: Shiren, Harukaze ni Nosete, Gaara Hiden: Sajin Gensou, Akatsuki Hiden: Sakimidareru Aku no Hana olsa da bunların animeye uyarlanacağına dair herhangi bir bilgi verilmemişti.

Naruto Shippuuden 500 izle

Naruto Shippuuden’in açıklanan son arcı Konohagakure Hiden’in Naruto Shippuuden 500. bölümde, 23 Mart tarihinde sona ereceği açıklığa kavuştu. Weekly Shonen Jump, Naruto Shippuuden bitiyor demedi fakat Naruto ve Hinata’nın evliliğine bağlanacak Naruto Shipppuuden 500’ün Konohagakure Hiden’in son bölümü olacağını duyurdu. Bu durumda Naruto Shippuuden 498 yeni yayımlanmışken geriye programda 2 hafta ve 2 bölüm kalıyor.

16 Mart: Naruto Shippuuden 499

23 Mart: Naruto Shippuuden 500

Naruto Shippuuden 500 izle

Naruto Shippuuden’de böyle bir durumda bir sonraki hikaye bölümü ve yayın programı açıklanırken bu kez herhangi bir yayın programı belirtilmedi. Henüz Naruto Shippuuden’in biteceğinin resmi duyurusunun yapılmamış olması da ilginç bir nokta. Yoksa yapımcılar da mı Naruto Shippuuden’in biteceğine inanamıyorlar ya da bitirmek dışında başka planları mı var?

15 Şubat 2007’de başlayan Naruto Shippuuden geçtiğimiz ay 10. yılını kutlamıştı. 3 Ekim 2002’de başlayan ilk Naruto anime serisi 5 yıldan kısa sürmüş ve 8 Şubat 2007’de sonlanmıştı. 5 yıldan kısa süren ilk serinin son 2 yılına yakın bir kısmı aralıksız olarak doldurma bölümlerden yani fillerdan oluşuyordu. Naruto Shippuuden’in 500. bölümde final verecek olursa Naruto ve Naruto Shippuuden serileri 720 bölüm yapıyor. Tabii bunun üzerine daha Boruto anime serisi Boruto: Naruto Next Generations bölümleri gelecek.

Boruto: Naruto Next Generations bir geleneği sona erdirip perşembe günleri olan serinin yayınını çarşambaya taşıyacak ve 5 Nisan 2017 tarihinde Boruto: Naruto Next Generations 1. bölümü ile anime severlerin karşısına çıkacak. Bu da 23 Mart’ta Naruto Shippuuden 500. bölümle biterse arada bir haftalık bir boşluk olacağı anlamına geliyor.

Naruto Shippuuden 500 izle

Bölümlerini, Bleach anime serisinin yönetmenliğini yapan Noriyuki Abe’nin başında bulunduğu ekibin orijinal bir şekilde (filler olarak) hazırlayacağı Boruto: Naruto Next Generations için Naruto’nun mangakası Masashi Kishimoto Naruto’dan daha iyi bir seri bekliyor.

Naruto Shippuuden’in son bölümünü izleyip Boruto: Naruto Next Generations anime serisine başlamayı planlıyor musunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?