Naruto Shippuuden Aralık 2016 Programı Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden Aralık 2016 Bölüm Listesi (Sasuke Shinden Bölümleri)

Naruto mangasının finalini uyarlamasının ardından bazı karakterlerin çocukluklarını ve geçmişini anlatan doldurma (filler) bölümlerle karşımıza çıkmış daha sonra da yine kısa bir ara vermişti Naruto Shippuuden. 2 haftalık yayın arasının ardından anime serisi 1 Aralık’ta devam edecek. Bu da demek ki kasım ayında daha fazla bölüm yok. Aralık ayında ise sizlere aylar öncesinden bilgisini verdiğimiz Naruto Shinden / Hiden romanları anime bölümlerine uyarlanmaya başlayacak. Bu roman uyarlamalarından ilki Sasuke Shinden: Book of Sunrise (Naruto: Sasuke’s Story – Sunrise) Bu uyarlamanın başlangıcı aynı zamanda Naruto Shippuuden 484 olacak. Daha önce belirttiğimiz üzere ayrı bir anime serisi yerine mevcut Naruto Shippuuden yayını TV Tokyo tarafından devam ettirilecek.

naruto shippuuden 484 izle

Naruto Shippuuden Aralık 2016 Programı:

24 Kasım: Bölüm yok

1 Aralık: Naruto Shippuuden 484 Sasuke Shinden: Book of Sunrise – The Detonating Man

8 Aralık: Naruto Shippuuden 485 Sasuke Shinden: Book of Sunrise – Coliseum

Sasuke Shinden: Book of Sunrise (Naruto: Sasuke’s Story – Sunrise) romanı Shin Towada tarafından yazılan ve 4. Shinobi Dünya Savaşı’ndan yani manganın son savaşlarından sonra Sasuke’nin günahlarından arınmak için çıktığı yolculukta neler yaptığını anlatıyor. Japonya’da 4 Kasım 2015 tarihinde piyasaya çıkan roman 224 sayfadan oluşmakta. Bu uzunluktaki bir romandan anime ekibinin kaç bölüm çıkaracağı henüz belli değil. Naruto Shippuuden’in sona ermesi istenmediği için olayları daha uzun bir şekilde işleyebilirler.

naruto shippuuden 484 izle

Bu bittikten sonra sırada 2 roman daha olacak ve anime serisi onların uyarlamalarıyla devam edecek. Diğer romanlardan biri olan Shikamaru Hiden: Yami no Shijima ni Ukabu Kumo (Naruto: Shikamaru’s Story: A Cloud Drifting in Silent Darkness) adından anlaşıldığı gibi Shikamaru Nara’ya odaklanacak. Diğer roman ise Konohagakure Hiden: Shuugen Biyori adıyla dikkat çekiyor. Animeye uyarlanacak romanlar şimdilik resmi duyuruya göre bunlar ancak Gaara Hiden: Sajin Gensou, Sakura Hiden: Shiren, Harukaze ni Nosete, Kakashi Hiden: Hyouten no Ikazuchi ve Akatsuki Hiden: Sakimidareru Aku no Hana gibi diğer pek çok karakterin de konu alındığı romanlar mevcut. Belki ileride bunları da animeye uyarlarlar.

Ne dersiniz, daha fazla Naruto roman uyarlaması görmek ister misiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?