Naruto Shippuuden Kasım 2016 Programı Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden Kasım 2016 Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden final dövüşü bölümlerinin ardından manganın hikayesinin de sonuna geldi. Naruto Uzumaki!! bölümü olan Naruto Shippuuden 479’dan sonra önümüzdeki programda yayımlanacak bölümler doldurma yani filler bölümler olarak dikkat çekiyor.

Naruto Shippuuden Kasım 2016 Programı:

20 Ekim: Naruto Shippuuden 480 İlk Kısım: Naruto 2. Kısım: Hinata

27 Ekim: Naruto Shippuuden 481 İlk Kısım: Sasuke 2. Kısım: Sakura

3 Kasım: Naruto Shippuuden 482 İlk Kısım: Gaara 2. Kısım: Shikamaru

10 Kasım: Naruto Shippuuden 483 İlk Kısım: Jiraiya 2. Kısım: Kakashi

Naruto Shippuuden 483 izle

Yeni doldurma sezonundaki bölümlerin detaylarına Weekly Shonen Jump dergisinde yer verildi. Shōnen Jidai-hen adlı yeni doldurma arc adından da anlaşılacağı üzere karakterlerin çocukluklarını konu alıyor. Önümüzdeki bölümlerde ikişer karakterin çocuklukları gösterilecek. Jinchuuriki olarak çocuk olmanın zorluklarını Naruto ve Gaara’da göreceğiz. (Naruto animesinin çoğunda bunu görmedik mi zaten?) Uchiha Sasuke de abisi Uchiha Itachi’nin ilgisini çekmeye çalışacak. Açılış ve kapanışta değişiklik olacağını geçen ay paylaşmıştık. (20. Naruto Shippuuden açılışı Anly – Empty Hard ve 39. Naruto Shippuuden kapanışı Ayumikurikamaki – Departure Song)

Kışın anime serisinin Naruto Hiden / Shinden kitaplarındaki hikayeleri uyarlayarak devam edeceği aylar öncesinden açıklanmıştı. Shikamaru Hiden: Yami no Shijima ni Ukabu Kumo, Konohagakure Hiden: Shuugen Biyori ve ve Sasuke Shinden hikayelerinin öncesinde yeni doldurma bölümlerle karakterlerin çocukluklarıyla izleyenlerin karşısında olacak anime serisi.

Anlaşılan o ki anime serisi yeni nesile geçme işini ağırdan almayı tercih ediyor. Tabii bu iyi mi kötü mü karar sizin.

Bu makaleyi sevdiniz mi?