Naruto Shippuuden Ekim 2016 Programı Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden Ekim 2016 Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden anime serisini güncel olarak izleyenlerin çok iyi bildiği üzere mangadaki son dövüş animede yayımlandı. (AnimeFantastica’da geçtiğimiz ay yaptığımız 4.400’den fazla kişinin oy kullandığı ankete göre katılımcıların %76’sı son bölümü izlediğini belirtmişti) Son bölüm için seriye 2 haftalık bir ara verilmişti. Yapılan pazarlama faaliyetleri ve reklamların ardından gerçekten daha farklı bölümler izledik. Animatörler çalışmalarını Twitter hesapları üzerinden paylaşmış ve serinin takipçilerine teşekkür etmişlerdi.

Naruto Shippuuden 480 izle

Önümüzdeki bölümlerde Naruto Shipppuuden anime serisi Naruto mangasının finaline doğru geliyor. Naruto Shippuuden 479 Naruto Uzumaki!! bölümüyle karşımıza çıkacak. Masashi Kishimoto’nun mangasının 700. yani son bölümüyle aynı bölümü taşıdığından Naruto Shippuuden 479 manganın finali beklentisi yaratsa da bu bölümde daha çok manganın 699. bölümünden sahneler görünüyor. Sonraki hafta yayımlanacak Naruto Shippuuden 480. bölüm NARUTO.HINATA olacak. Bu bölüm ise doldurma yani filler olacak gibi görünüyor. Ayrıca önümüzdeki haftalarda yine mangada yer almayan pek çok flashback ile karşılaşabiliriz.

Naruto Shippuuden 480 izle

Naruto Shippuuden Ekim 2016 Programı:

6 Ekim: Naruto Shippuuden 478

13 Ekim: Naruto Shippuuden 479

20 Ekim: Naruto Shippuuden 480

Naruto Shippuden 480 ile birlikte anime serisinin açılış ve kapanışları değişecek. 20. Naruto Shippuuden açılışında Japon şarkıcı Anly’nin seslendiriği “Empty Heart” adlı parça ve 39. Naruto Shippuuden kapanışında Ayumikurikamaki grubuna ait “Departure Song” parçaları yer alacak.

Kış dönemi için Naruto Hiden kitaplarındaki hikayelerin anime uyarlamalarının geleceği daha önce açıklanmıştı. Shikamaru Hiden: Yami no Shijima ni Ukabu Kumo Shikamaru’nun hikayesine, Konohagakure Hiden: Shuugen Biyori Konoha’nın gizli hikayesine ve Sasuke Shinden 4. Shinobi Dünya Savaşı sonrası Sasuke’ye odaklanıyor.

Şimdi ise Naruto mangasının finale doğru nasıl ilerlediğini görelim. Bakalım finali olduğu gibi uyarlayacaklar mı?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?