Naruto Gaiden Arc’ı Boruto’ya Geliyor

Mangası Yayımlanmış Olan Naruto Gaiden, Boruto Animesine Arc Olarak Geliyor

Nisan ayında başlamış olan ve şu ana kadar 14 bölümü yayımlanmış olan Boruto: Naruto Next Generations anime serisine 9 Ağustos gününden itibaren yeni arc geliyor. Daha önce Masashi Kishimoto tarafından manga olarak çıkarılan Naruto Gaiden: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring, Boruto animesine uyarlanıyor. Boruto: Naruto Next Generations anime serisinin 19. bölümünde başlayacak olan bu arc’ın kaç bölümden oluşacağı belli değil ancak manga 10 bölümden oluşuyordu.

Naruto Gaiden

5 Temmuz’da yayımlanan Boruto: Naruto Next Generations bölümünde Boruto, Mitsuki ile başka bir boyutta sınıf başkanını kurtarmak için bir mücadele vermişti. Bu mücadeleden sonra sınıf başkanındaki mor hayalet kaybolmuştu. Hepimizin aklında ise bazı sorular kaldı, Boruto’nun gözü ne zaman ortaya çıkacak ve Naruto bu gözü ne zaman görecek?

Boruto’nun Naruto Gaiden Arc’ına kadar olacak olan bölümlerin listesi ise şöyle;

Boruto: Naruto Next Generations 15. Bölüm (12 Temmuz 2017)

Boruto: Naruto Next Generations 16. Bölüm (19 Temmuz 2017)

Boruto: Naruto Next Generations 17. Bölüm (26 Temmuz 2017)

Boruto: Naruto Next Generations 18. Bölüm (2 Ağustos 2017)

Boruto: Naruto Next Generations 19. Bölüm (9 Ağustos 2017)

Naruto Gaiden izle. Boruto Naruto Gaiden izle.

Masashi Kishimoto tarafından 2015 yılında yayımlanan Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki ya da İngilizce adıyla Naruto Gaiden: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring, konu olarak Boruto, Sarada gibi ninjaların çocuklarını ve 7. Hokageyi konu alıyor daha çok. 

Naruto Gaiden izle. Boruto Naruto Gaiden izle.

Naruto Gaiden Mangasından Görüntüler

Naruto Shippuuden ise savaş sahnelerinden sonra uzun bir süre filler yayımladı. Fillerdan hemen sonra final yapmaları ise dikkat çekti. Açıkçası bunun Naruto fanlarını üzdüğünü düşünüyorum. Çünkü o muhteşem savaşların olduğu Naruto çok da üst düzey bir final yapamadı ve bunun Naruto Gaiden gibi bir spin-off’la kapatılmaya çalışıldığı düşünülüyor. Ayrıca Naruto-Hinata aşkı, Sasuke-Sakura aşkı gibi aşkların da geçiştirilmiş bir şekilde yansıması, bizlere bir özür borçlularmış gibi hissettiriyor.

Naruto Gaiden izle. Boruto Naruto Gaiden izle

Naruto Gaiden Mangasından Görüntüler

Boruto’da pek sık göremediğimiz Sarada’yı burada hayatını sorgularken, amacını bulmaya çalışırken görüyoruz. Sarada Sharingan’ını uyandırabilecek mi? Ailesiyle ilgili nasıl gerçekler ortaya çıkacak? Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Naruto Gaiden izle. Boruto Naruto Gaiden izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?