Nana Maru San Batsu Mangası Animeye Uyarlanıyor

Oyun Temalı Nana Maru San Batsu Mangası Anime Olarak Geliyor!

Oyun animelerini sevenler için bir yenisi geliyor!

Liseli gençlerin quiz kulübündeki savaşlarını anlatan, Hosoda Mamoru’nun Summer Wars filmini mangaya uyarlayan Sugimoto Iqura imzalı Nana Maru San Batsu mangasının televizyon serisi formatında bir anime olacağı kesinleşti. Manga, Young Ace dergisinde 4 Kasım 2010 yılında yayınlanmaya başlamıştı.

Nana Maru San Batsu, okuyanların bilebileceği gibi 7 doğru- 3 yanlış demektir. Oyunculardan biri 7 doğru bildiği takdirde kazanır ve 3 yanlış yaptığı durumda elenir. Bu oran, quiz oyunlarını seven kitlenin altın kuralı olarak kabul ettiği oyun formatıdır.

Manganın konusu, Buzou Lisesi’ndeki Shiki Koshiyama’nın, quiz oyunlarıyla kafayı bozmuş olan Mari Fukami’nin teşvikiyle quiz klübüne girişi ve bundan sonra olanlarla ilgili. Eğlenceli bir oyun animesi bizleri bekliyor gibi!

Iqura Sugimoto’nun, haberle ilgili okurları için paylaştığı resim:

Nana Maru San Batsu izle

Bir de, animenin resmi sitesinde sizlerden gelen “quiz sorularını” değerlendirdikleri bir kısım var. ( http://7o3x.com/) Eğer sorunuz beğenilirse, animede kullanılacakmış! Belki de animeyi izlerken sorunuza rastlayabilirsiniz, ben birkaç tane bıraktım bile. :)

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?