Live-Action Ghost in the Shell Filminin Yeni Fragmanı Yayımlandı

Live-Action Ghost in the Shell Filmi İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı

Live-action Ghost in the Shell filmi için 1 dakikalık yeni bir fragman yayınlandı. Paramount Pictures tarafından yayımlanan fragmanın dili ise Japonca. Film, Japonya’da 7 Nisan’da gösterime girecek.

Paramount Pictures filmin yeni distribütörü olurken, filmin ortak finansman ve üreticileri Dreamworks ve Paramount şirketleri oldu. Filmin 31 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülmesi düşünülüyor.

Live-Action Ghost in the Shell Filmi Yeni Fragmanı

Filmin fragman ve görsellerinde sıkça gördüğümüz gibi, başrolde de Scarlett Johansson’ı görüyoruz. Pilou Asbæk, Batou karakterini canlandıracak. The Laughing Man rolünde ise Michael Pitt var. Yönetmenliği,komedyenliği ve oyunculuğuyla tanıdığımız Takeshi Beat (Kitano Takeshi olarak da biliniyor) ise Public Security Section 9’nın kurucusu ve şefi Daisuke Aramaki’yi canlandırıyor. Fransız oyuncu Juliette Binoche Dr. Ouelet rolüyle ve Momoi Kaori ve Fukushima Rila’nın da filmde yer alan sahneleri mevcut. Section 9 birliğinde rol alan diğer oyuncular arasında ise Han Chin, Danusia Samal, Lasarus Ratuere, Izumihara Yutaka, Tuwanda Manyimo var. 

Snow White and the Huntsman’in yönetmeni Rupert Sanders, bu film için de yönetmen koltuğuna geçmiş. Jonathan Herman, William Wheeler ve Jamie Moss tarafından yazılan senaryoyu yeniden işlerken, Weta Workshop ve kurucu ortağı Richard Taylor ise film üzerinde çalışıyor. Filmin ek kadrosu ise şöyle; görüntü yönetmeni Jess Hall, (Snow White and the Huntsman filminden) editör Neil Smith, (Fast & Furious 6 filminden) yapım tasarımcısı Jan Roelfs ve (The Hunger Games: Mockingjay filminden) kostüm tasarımcıları Kurt Swanson ve Bart Mueller.

Bu yeni fragman hakkındaki düşünceleriniz ne?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?