Marvel Future Avengers Animesi ve Mangası Geliyor

Marvel Future Avengers Anime Serisi ve Mangası Duyuruldu

Marvel Disc Wars: The Avengers’ın ardından Marvel, Marvel Future Avengers adıyla hem TV animesi ve manga serisi yayımlayacağını duyurdu. Disc Wars’da olduğu gibi bu anime ve mangada da Iron Man, Captain America, Hulk, Thor ve Wasp yer alacak. Anime ve manga ana kahraman Makoto’nun, bir gen manipülasyonu yoluyla süper güç kazanmasıyla “Future Avengers” üyesi olarak bu gruba katılmasını konu alacak.

Marvel Future Avengers izle

Manga Teruaki Mizuno tarafından resmedilecek. Genç erkek kitlesini hedef alacağı söylenen animenin, Japon uydu kanalı olan Dlife’ta gösterileceği de gelen haberler arasında. Ayrıca bunun ABD’de gösterilip gösterilmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Marvel Future Avengers yaz aylarında seyirciyle buluşacak. Anime, Avengers üyeleri Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor ve Wasp’ın, Makoto’yu ve diğerlerini eğitirken, kötü adamlarla savaşması üzerine.

Marvel Future Avengers, Marvel’ın süper kahramanlık özelliklerinin anime versiyonuna çevrilmesi konusunda ilk değil. 2010’da Iron Man, Wolverine, X-Men ve Blade de Japon televizyonlarında yer almıştı. Hepsi, beğenilen İngiliz çizgi romancı yazar Warren Ellis tarafından yönetildi. ABD’de G4 kanalında bu dört seri yayınlandı. Sony Pictures Home Entertainment 2012 yılında Kuzey Amerika’da DVD şeklinde bunları yayınladı. Bunları 2013 ve 2014 yıllarında Iron Man:  Rise of the Technovore and Avengers Confidential: Black Widow & Punisher izledi. Marvel ve Toei Animasyon, son olarak, Nisan 2014’te Japonya’da ilk kez yer alan Marvel Disc Savaşları  Avengers televizyon anime dizisi üzerinde iş birliği yaptı.

Marvel Future Avengers izle

Sizce Marvel çizgi roman çıkarmaya devam mı etmeli, yoksa anime işine daha çok mu yoğunlaşmalı?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?