Boruto Anime Serisini Farklı Bir Günde İzleyeceğiz

Boruto Anime Serisi Boruto:Naruto Next Generations’ı Farklı Bir Günde İzleyeceğiz

Boruto’nun doldurma (filler) bölümlerle başlayacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Şimdi ise Uzumaki Boruto, Uchiha Sarada, Yamanaka Inojin, Akimichi Chocho  ve Nara Shikadai’nin yer alacağı Boruto: Naruto Next Generations animesinin gala tarihi yayınlandı. 5 Nisan 2017’de yapılacak olan gala tarihiyle birlikte, bu animenin 2007’de Naruto’da olduğu gibi perşembe günleri değil, çarşamba günleri TV Tokyo’da yayınlanacağı duyurular arasında.

boruto izle

Anime serisi olarak Boruto henüz başlamadı ama mangasındaki hikayeyi işleyen 2015 yapımı anime filmi Boruto: Naruto the Movie dışında mangada geriye animeye uyarlanacak pek fazla bir içerik olmadığından filler seri olarak düşünülüyor. Bleach anime serisinin yönetmeni olan Noriyuki Abe Genel Müdür olarak Boruto: Naruto Next Generations ekibinin başında yer alacak. Noriyuki Abe ekibiyle birlikte hazırladıkları tamamen orijinal hikayelerle zor bir iş gerçekleştirdiklerini ancak ilginç ve eğlenceli bir yapımla karşılaşacağımızı söylüyor ve “sevgili Naruto hayranlarına asla ihanet etmeyeceğim.” diyor Bleach’in eski yönetmeni.

Boruto: Naruto Next Generations mangası 9 Mayıs 2016’da başlamıştı. Devam etmekte olan manganın çizimlerini Naruto’nun mangakası Masashi Kishimoto’nun asistanlarından biri olan Mikio Ikemoto çizerken hikayesini Ukyou Kodachi yazıyor. Yeni anime serisiyle için mangakalar oldukça heyecanlı olduğunu ifade ediyorlar ve heyecanla beklediklerini söylüyorlar. Masashi Kishimoto ise Naruto’dan daha iyi bir anime olmasını beklediğini söylüyor. Tabii kendi yazdığı orijinal Naruto hikayesinden daha iyi fillerlar beklemesi biraz garip durmuyor değil.

boruto izle

Naruto Shippuuden gibi Boruto filler listesi de uzun mu olur yoksa sadece fillerdan mı oluşur bilemiyoruz. Yeni başlayacak Boruto anime serisini bekliyor musunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?