Kimetsu no Yaiba 2. Sezon Yolda

Kimetsu no Yaiba 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Açıklandı

İlk sezonu çıktığındandır herkesin dilinde olan Kimetsu no Yaiba animesi için Kimetsu no Yaiba 2. Sezon duyuruldu. İlk sezondan sonra çıkan ve Titanic filmini geçmesiyle haberlere konu olan Kimetsu no Yaiba Mugen Ressa-hen anime filminin devamı olacak.

Yeni sezonun adı Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen olarak açıklandı.

Yeni sezon için paylaşılan tanıtım görseli:

Kimetsu no Yaiba 2. Sezon izle

İlk sezonunda ve anime filminde olduğu gibi Kimetsu no Yaiba 2. Sezon ( Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen ) yine tamamen aynı kadro ve aynı anime şirketi tarafından yapılacak. Animenin 2021 yılında yayımlanacağı açıklandı. Siz de Demon Slayer hayranlarından mısınız?

Seriyle ilgili bilgi vermek gerekirse Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba 2019 yılında en çok ses getiren animelerden biri olmuştu. Animasyonlarıyla ünlü ufotable stüdyosu tarafından geliştirilen anime serisi görsel anlamda stüdyonun kalitesini bir kez daha gözler önüne sermişti.

26 bölümlük 2019 TV serisi olan Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ardından 2020’de Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen anime filmi olarak yayımlanmıştı. Şimdi ise serinin hayranları bu anime filminin devamı olarak Kimetsu no Yaiba 2. Sezon ( Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen ) bölümlerini beklemeye başladılar.

2016’da Weekly Shonen Jump’ta başlayan Kimetsu no Yaiba mangası kısa sürede popüler olmayı başardı ve satış listelerini altüst etti. Gotouge Koyoharu’ya ait manga 18 Mayıs 2020 tarihinde sona erdi. Kısacası elimizde bitmiş bir manganın anime uyarlaması var.

Kimetsu no Yaiba 2. Sezon için bu senenin iddialı animelerinden biri olacağını söylemek hiç de zor değil.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?