Keppeki Danshi! Aoyama-kun’un Tanıtım Videosu Yayımlandı

Futbol Animesi Keppeki Danshi! Aoyama-kun’un Tanıtım Videosu ve Karakter Görselleri Yayımlandı

Keppeki Danshi

Mangası Sakamoto Taku’ya ait yaz serilerinden Keppeki Danshi! Aoyama-kun animesinin tanıtım videosu ve ana karakter görselleri yayımlandı.

Hikayemiz Japonya’nın 16 yaş altı futbol takımında yer alan yetenekli futbolcu Aoyama-kun’un etrafında gelişiyor. Aoyama her şeyin üstünde temizliğe öncelik vermektedir. Şaşırtıcı bir şekilde futbol dehası olsa da ne kafa topuna çıkar ne de rakibin ayağından top çalmaya çalışır. Öyle temizlik hastası bir oyuncudur ki taç atışı yapacağı zaman ellerine eldivenlerini geçirmeyi ihmal etmez.

Serinin ana karakterlerine ve seiyuularına göz atacak olursak:

Okiayu Ryotaro – Aoyama

Fujimi Lisesi’nde 1. sınıf öğrencisidir. 10 numaralı formasıyla okul futbol takımının yıldızı olan Aoyama öyle yeteneklidir ki kendisi ayrıca Japonya’nın U16 takımının orta saha oyuncusudur. Öte yandan tam bir temizlik hastası olan Aoyama sırf bu takıntısı yüzünden kafa toplarını çıkmayı ve rakipten top çalmayı reddeder. Bir nedenden ötürü Fujimi Lisesi’ne kayıt olmuştur.

Keppeki Danshi! Aoyama-kun izle

Seki Tomokazu – Zaizen Kaoru

Fujimi Lisesi 2. sınıf öğrencisi olan Kaoru, takımın hırslı forvet oyuncusudur. Aoyama takıma katılmadan önce 10 numaralı formayı Kaoru giymekteydi. Aoyama’nın başta korkutucu biri olduğunu düşünse de gün geçtikçe ondaki saklı futbol tutkusunu fark eder. Kaoru, Zaizen Şirketi’nin en büyük oğludur ve babası tarafından çok şımartılmıştır.

Keppeki Danshi! Aoyama-kun izle

Haruno Anzu – Goto Moka

Fujimi Lisesi 1. sınıf öğrencisi olan Moka okulda hiçbir kulübe katılmamıştır. İlkokulda Aoyama ile bir kez konuşmuş ancak Aoyama kendisini hatırlamamaktadır. Nedendir bilinmez Moka yanında her zaman üzeri çiçek desenli ve çivili bir beyzbol sopası gezdirir.

Keppeki Danshi! Aoyama-kun izle

Keppeki Danshi! Aoyama-kun izle

Studio Hibari imzalı animenin yapım kadrosunda yer alan isimler ise şöyle:

  • Yönetmen: Ichikawa Kazuya
  • Senaryo: Gotou Midori
  • Karakter Tasarımı: Matsura Arisa
  • Müzik: Pony Canyon

Serinin açılış şarkısına White isimli parçalarıyla Japon rock grubu Bentham eşlik edecek. 2 Temmuz’da yayımlanacak olan anime renkli hikayesi ve karakterleriyle bu yazın eğlenceli serilerinden birisi olacak gibi. Siz ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?