Jujutsu Kaisen 2. Sezon

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Yayın Detayları

Akutami Gege tarafından yazılan ve çizilen, yönetmenliğini Sunghoo Park’ın üstlendiği, Mappa stüdyo tarafından yayınlanan ve seslendirme ekibinin ise tanınan ve başarılı bir kadrodan oluştuğunu bildiğimiz
Jujutsu Kaisen 1. Sezonu heyecanla bitirip devamını merakla beklediğimiz Jujutsu Kaisen 2. Sezon için tarih belli oldu.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon izle

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jump Festa 2023’te Jujutsu Kaisen 2. Sezon için Temmuz 2023 tarihi verildi. Son zamanlarda anime şirketlerinin çokça kullandığı gibi yeni sezon da partlara bölünecek. 

Jujutsu Kaisen Anime Devam Edecek Mi?

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Part 1 ve Jujutsu Kaisen 2. Sezon Part 2 olarak karşımıza çıkacak.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Kaigyoku/Gyokusetsu ve Shibuya olayı arclarını animeye uyarlayacak.

Gege’nin verdiği bir diğer haber ise kesin olmamakla birlikte manganın 2024 de devam etmeyebileceği üzerineydi. Gege Akutami belki bir sene gibi bir süre daha destek olursanız mutlu olurum gibi bir ifade kullandı. Şubat 2021’de ise mangaka mangayı muhtemelen 2 yıl içerisinde tamamlayacağını söylemişti. Ancak mangaka bazı konularda da daha önce açıkladığı bilgilerin aksini gerçekleştirmekte. O yüzden Jujutsu Kaisen mangasının 2023’te bitme ihtimali olsa da henüz %100 kesin diyemeyiz.

 Jujutsu Kaisen 2. Sezon izle

Oricon’un 2022 En Çok Satan Manga Serileri raporunda Jujutsu Kaisen en çok satan seri olmayı başarmıştı. Tam olarak 12.280.260 adet satmıştı Jujutsu Kaisen manga serisi. En çok satan serinin hemen bitirilmesi muhtemelen çoğu kişinin işine gelmeyecektir. Manga 5 Mart 2018’de başlamıştı. Eğer 2023’te tamamlanırsa 5-6 yıl arası bir süre yayınlanmış olacak.

24 bölüm süren ilk sezonun dışında pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de sinema salonlarında gösterime giren Jujutsu Kaisen 0: The Movie anime filmi de izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Japonya’da MBS ve TBS dışında 28 ortak kanaldan yayın yapacak. İlk sezon Crunchyroll’un öne çıkan yapımlarından biriydi.

Jujutsu Kaisen 2. Sezonda animedeki ilk sezona yeni karakterlerin ekleneceğini ve yeni hikayelerinin de uyarlanacağını biliyoruz.

Ve yeni sezonun o heyecanlı bekleyişini daha da katlayacak Jujutsu Kaisen 2. Sezon fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Hızlıca Paylaş!