Japonya’da Kiralık Erkek Arkadaş

Japonya’da Erkek Arkadaş Kiralayıp Sizi Ağlatıp Gözyaşlarınızı Sildirebilirsiniz

Japonya’da birçok konuda insan kiralamanız mümkün. Kiralık erkek arkadaş, kız arkadaş hatta hayat tavsiyeleri veren orta yaşlı amcalar…

Ancak bu son kiralama hizmeti diğerlerine göre biraz farklı. Nedeni ise öncelikle hanımları stres atmaları amacıyla ağlatıp daha sonra da göz yaşlarını silmeleri. “Ikemeso” olarak adlandırılan bu hizmet ‘ikemen’ (yakışıklı) ve ‘mesomeso’ (ağlamak) sözcüklerinin birleşiminden oluşuyor.

Hizmet ise şu şekilde yapılıyor: Ikemeso olarak çalışan tüm erkekler ‘terapatik ağlatma’ lisansına sahipler. Amaçları; içinizde biriktirdiğiniz stresi ve gözyaşlarınızı iş arkadaşlarınızla birlikte dışa vurmanızı sağlamak. Beğendiğiniz erkeği seçiyorsunuz ve iş yerinize geliyor. Herkesi ağlatabilecek bir video izlettiriyor. Böylece herkesin beraberce bir şeyler paylaşması sonucunda iletişimin ve moral seviyesinin artması amaçlanıyor.

Video bittikten sonra seçilmiş olan yakışıklı mendil ile gözyaşlarını siliyor. Sonrasında ise… sanırım işi bittiği için gidiyor olması lazım. Çünkü şirket bundan sonrası ile ilgili bir ayrıntı vermemiş durumda. Ancak bir seans için verilmesi gereken ücretin 7900 yen (yaklaşık 60$) olduğu düşünülürse bunun dışında pek bir şey yaptığı söylenemez herhalde.

Gelelim en önemli konuya. Kim bu yakışıklı abiler? Nasıl görünüyorlar? Nasıl kişiliklere sahipler?

‘Küçük erkek kardeş’ tipi:

Japonya'da Kiralık Erkek Arkadaş

‘Showa dönemi’ tipi:

Japonya'da Kiralık Erkek Arkadaş

Sizden biraz büyük ama hala yakışıklı tip olarak geçiyor.

 ‘Terapatik Mr. Tokyo’:

Japonya'da Kiralık Erkek Arkadaş

İlginç bir ismi olduğu bir gerçek.

‘Entellektüel’ tip:

Japonya'da Kiralık Erkek Arkadaş

‘Kötü çocuk’ tipi:

Japonya'da Kiralık Erkek Arkadaş

Ve ‘Sevimli dişçi’ tipi:

Japonya'da Kiralık Erkek Arkadaş

Umarız gözyaşlarını diş fırçasıyla silmiyordur.

Ikemeso hizmeti 24 Eylül’de başlayacak. Yani ağlamaya ve göz yaşlarınızı silen birine ihtiyacınız varsa hiç korkmayın çünkü Ikemeso erkekleri sizin için varlar. Şimdilik sadece şirketlere hizmet veren bu erkekler belki de bir gün doğum gününüze bile gelebilir ancak sanırım bunun için en büyük engelimiz Japonya’da yaşamamak.

Japonya'da Kiralık Erkek Arkadaş

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?