Ekim 2015 Animeleri

2015 Sonbahar Animeleri: Ekim 2015 Animeleri

One Punch Man

Tür: Komedi, Aksiyon, Parodi, Seinen, Süper Güçler, Bilim Kurgu, Doğaüstü
Tarih:
 06.09.2015
Stüdyo: Madhouse
Format: TV Serisi

Çok çalışmaktan, talim yapmaktan kel kalmış Saitama isimli süper kahraman, bu çalışmalar neticesinde öylesine güçlenmiştir ki karşısına düşman olarak kim çıkarsa çıksın tek yumrukla işini bitirmektedir. Ancak bu kadar kolay bir şekilde her karşılaşmayı kazanmak onu memnun etmek yerine hayal kırıklığına uğratmakta, canını sıkmaktadır. Bu yüzden Saitama, kendisinin tek yumruk tekniğine dayanabilecek rakipler aramak için bir yolculuğa çıkacaktır.

Diabolik Lovers, More Blood

Tür: Reverse Harem, Shoujo, Okul, Vampir
Tarih:
 24.09.2015
Stüdyo: ZEXCS
Format: TV Serisi

İlk sezonda yaşananlar sonucu farklı bir kimlik kazanmak zorunda kalan Komori Yui’nin hayatı, bu değişimin ardından Sakamaki ailesinin vampir kardeşleri sayesinde pek de farklı bir hal almamıştır. Ancak gördüğü gizemli rüyalar yüzünden huzursuz olan Yui kendini, Sakamaki kardeşlerle yaşadığı bir araba kazası ile daha büyük bir karmaşanın içinde bulacaktır. Kazayla ortaya çıkan Mukami ailesinin vampirleri de Yui’yi gözlerine kestireceklerdir.

 Lupin III (2015)

blank

Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Shounen
Tarih:
 01.10.2015
Stüdyo: Telecom Animation Film
Format: TV Serisi

İtalya ve San Marino’da geçecek yeni Arsene Lupin III macerasıdır.

Kamisama Minarai: Himitsu no Cocotama

blank

Tür: Çocuk, Büyü
Tarih:
 01.10.2015
Stüdyo: Oriental Light and Magic
Format: TV Serisi

Cocotama, iyi davranılan eşyaların duygu ve düşüncelerinden doğan minik tanrılara verilen isimdir. İçinden çıktıkları kabuğun bir parçasını üzerlerine giymeye devam eden Cocotama’lar daha tam tanrı olamamış olanlardır. Günlerden bir gün, tam tanrı olabilmek için gizemli büyü güçlerini kullanarak insanlara yardım etmeyi görev haline getirmiş Cocotama’lardan birkaçı, eşyalarını her zaman özenle kullanan nazik ilkokul beşinci sınıf öğrencisi Yotsuba Kokoro ile tanışır.

 Young Black Jack

blank

Tür: Dram, Shounen
Tarih:
 02.10.2015
Stüdyo: Tezuka Productions
Format: TV Serisi

Seri, Astro Boy’un yaratıcısı Tezuka Osamu’ya ait eser Black Jack’in başkahramanı, bilinmeyen hastalıklara sahip hastaları kurtarmasıyla ünlü, kayıtlarda yer almayan gizemli ve karanlık doktor Hazama Kuroo’nun 1960’la daha bir tıp öğrencisi olduğu zamanları anlatmaktadır.

Lance N’ Masques

blank

Tür: Fantastik
Tarih:
 02.10.2015
Stüdyo: Studio Gokumi
Format: TV Serisi

21. YY’da kalan son şövalye rütbesine sahip son topluluk Knights of the World’ün bir üyesi olan Hanabusa Youtarou, gizemli Knight Lancer ile savaşırken kimliğini gizli tutmak zorundadır. Bir gün yetim olduğunu öğrendiği küçük bir kız olan Kidoin Makio ile karşılaşır ve onu korumaya karar verir.

Miss Monochrome: The Animation 3

blank

Tür: Müzik, Günlük Hayat
Tarih:
 02.10.2015
Stüdyo: LIDENFILMS
Format: TV Serisi

Seiyuu Horie Yui tarafından tasarlanmış Miss Monochrome karakterinin günlük yaşamını anlatan anime Miss Monochrome: The Animation’ın üçüncü sezonu.

 Hacka Doll The Animation

blank

Tür: Fantastik
Tarih: 02.10.2015
Stüdyo: Trigger
Format: TV Serisi

DeNa’ya ait haber uygulaması için hazırlanmış anime, uygulamanın kişiselleştirme işlevini  farklı görevlere sahip üç adet “Hacka Doll” ile insanlaştırmıştır. Kişisel eğlence yapay zekası, ana navigatör Hacka Doll#1, anime uzmanı Hacka Doll#2 ve bilgili otaku Hacka Doll#3 serinin karakterleridir.

Kagewani

blank

Tür: Gizem, Doğaüstü
Tarih:
 02.10.2015
Stüdyo: Tomovies
Format: TV Serisi

UMA adı verilen gizemli canavarlar birden bire ortaya çıkıp insanlara saldırmaya başlamışlardır. Banba Sousuke isimli bir bilim adamı, gölge timsahı anlamına gelen “Kagewani” anahtar kelimesinden yola çıkacak ve kelimenin arkasında gerçeği bulmaya çalışacaktır.

Shisha no Teikoku

blank

Tür: Psikolojik, Bilim Kurgu
Tarih:
 02.10.2015
Stüdyo: Wit Studio
Format: Film

John Watson, 19. yüzyılın Avrupa’sında devlet tarafından gizli ajan olarak seçilmiştir. Ancak Watson’ın yaşadığı dünya, endüstriyel gelişme uğruna sahte birer ruh verilmiş insan cesetlerinin işçi olarak kullanılmak üzere tekrar hayata döndürüldüğü bir dünyadır.

~Devamı için bir sonraki sayfaya geçiniz.

Hızlıca Paylaş!
1 / 6
Bu makaleyi sevdiniz mi?